Wpis z mikrobloga

#rosja ##!$%@? #heheszki #googlemaps ##!$%@?
Obejrzałem właśnie na głównej filmik jakiegoś rosjanina który porównuje miasteczko w Rosji i w Polsce i twierdzi, że Rosja to syf a w Polsce pieknie. Z ciekawości odpaliłem sobie google maps i wybrałem średniej wielkości miasteczko gdzieś w Rosji.

Moją uwagę przykuła ta część miasta. Skojarzyło mi się to od razu z amerykańskimi osiedlami domków jednorodzinnych gdzie ulice są tak ładnie rozmieszczone więc myślę sobie: Ale chłop #!$%@?. Będzie elegancko!
C.....a - #rosja ##!$%@? #heheszki #googlemaps ##!$%@?
Obejrzałem właśnie na głównej...

źródło: comment_PcXunfc3GxRfHsVaDI4IEpwu0fGZsxF0.jpg

Pobierz
  • 113
Wypraszam Sobie, Obwód Kaliningradzki to straszna bieda, a Street view jest tam wszędzie.


@Ozero: Tak jest z tym, że na tle wielu innych cżesci Rosji Kaliningrad wyglada moim zdaniem nawet nieźle.

@kochamcieKK2: Tylko, ze w Polsce trzeba się naszukac aby obszarową ruinę znaleźć. Ja np. szukałem wiosek po Podkarpaciu żeby dorównały w stopniu zdewastowania tym 10 km od Moskwy i nie znalazłem. A przecięz te w Rosji były przy głównej
@Marcinnx:
U nas pod PKP było identycznie do czasu zamiany bruku na aslaft na starej trasie która szła po zagłębieniu (na lewo na zdjęciu, lepszego ujęcia nie znalazłem) i budowy nowej tuż obok. Odnośnie autobusów, w skarżyskiej komunikacji używają Jelczów Berliet który trafiały od 1982, królują zwłaszcza zimą podczas awarii ściągniętych starych Niemców. Do czasu upadku PPKS jeździły jeszcze Autosany
@szurszur
Na mnie żadna ruina już raczej wrażenia nie zrobi, przykładowy
@kochamcieKK2: Skarżysko Kamienna, ulica Praga.

https://www.google.pl/maps/@51.0892378,20.856022,3a,75y,294.69h,80.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1s09uWv5jKWnVZ6GsLe7JhvQ!2e0!7i13312!8i6656

Nigdy tam nie byłem ale cenzura wybitnie słaba i zostawiłeś pełno wskazówek. Wiadomo, że jest to Świętokrzyskie i na fragmencie mapki na lewym zdjęciu widać łącznik (-) i pionową kreskę co pasuje do fragmentu nazwy "Skarżysko-Kamienna". Do tego długość zamazanej nazwy miasta pasuje. Potem wystarczyło znaleźć wykaz ulic i znaleźć taką, która zawiera w sobie ciąg "raga". Easy.

@Nala_Alan_w: @Apox: Tak,
@InnyKtosek:
O co ci chodzi? Przecież napisałem do @ 6REY1MISTERIO9 że to Skarżysko, a sam wychowywałem się "200 metrów obok". @ Szurszur wkleiłem nawet zdjęcia upadłych zakładów. Nie wiem jakiego spisku tu szukasz, chcesz zrobić z siebie eksperta czy co?

Tak, kolega ukrywa bo to jedyny brzydki domek na całej ulicy.

Chłopie, przed wyprowadzką spędziłem w tym mieście ponad 20 lat. Jedyny? Odwiedź ulice Dobrą, Towarową czy przejścia obok Staszica (jeśli
@Czachaaa:
Przecież parę wpisów wyżej napisałem gdzie to xD JPRDL nawet w linkach masz zdjęcia i adresy zaznaczone na wikimapii i blogach, sprawdź wyżej. Cześć wyedytowana, a część nie. Czy ja napisałem te nazwy w Kandźi albo Hanzy że ktoś ich nie potrafi dostrzec?

@InnyKtosek:
Czy to nie ty napisałeś "Nigdy tam nie byłem ale cenzura wybitnie słaba i zostawiłeś pełno wskazówek." " Easy." I tak zmuszam się żeby nie
Polska B, miasto 50k, niestety samochód google bał się wjechać w kilka biedniejszych szutrowych uliczek gdzie można było sfotografować dużo większy syf i rudery (okolice gdzie mieszkali pracownicy upadłych zakładów przemysłowych). 99% ludzi strzeliłoby że to w ZSRR albo Jugosławii, dlatego zawsze mnie zastanawia wyśmiewanie Ukrainy czy Rosji, podczas gdy pod bokiem mamy często gorsze przypadki (wystarczy ruszyć dupkę z Warszawy, Gdańska, Wrocławia)

PS Nie wiem czy fotki nie było na wypoku
@mopo:

z polską najgorszą dzielnicą

Z dzielnicą na której się wychowałem, tak wygląda tam całkiem sporo ulic, choć są i ładniejsze rejony (okolice kościoła zarządzanego przez lokalnego "Rydzyka", obok mieszka paru radnych). Jakbym szukał najgorszej to wyciągnąłbym coś z google o Sosnowcu. Wszyscy odbierają mój komentarz jako atak na Polskę, tak jakby ona tylko Poznaniem i #programista15k stała.