Wpis z mikrobloga

#rosja ##!$%@? #heheszki #googlemaps ##!$%@?
Obejrzałem właśnie na głównej filmik jakiegoś rosjanina który porównuje miasteczko w Rosji i w Polsce i twierdzi, że Rosja to syf a w Polsce pieknie. Z ciekawości odpaliłem sobie google maps i wybrałem średniej wielkości miasteczko gdzieś w Rosji.

Moją uwagę przykuła ta część miasta. Skojarzyło mi się to od razu z amerykańskimi osiedlami domków jednorodzinnych gdzie ulice są tak ładnie rozmieszczone więc myślę sobie: Ale chłop #!$%@?. Będzie elegancko!
C.....a - #rosja ##!$%@? #heheszki #googlemaps ##!$%@?
Obejrzałem właśnie na głównej...

źródło: comment_PcXunfc3GxRfHsVaDI4IEpwu0fGZsxF0.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@jedrekk bo rynek w Radomiu dopiero teraz doczekał się rewitalizacji i planów jakiś większych zmian. Władze miasta sstarają się go "ożywić" przez rozmaite kiermasze, koncerty, festiwale, zjazdy foodtrackow oraz odbudowę i odnowienie kamienic jednak był zaniedbywany latami a całe życie miasta skupiało się na ul Żeromskiego (na zdjęciu) gdzie odbywały się wszystkie wydarzenia i koncerty. Dodatkowo jest on oddzielony od reszty ciągu deptaku ruchliwymi ulicami które tworzą dodatkowa barierę.
Dziodziadzia - @jedrekk bo rynek w Radomiu dopiero teraz doczekał się rewitalizacji i...

źródło: comment_GT19N1Av0DhI9IOGWeQYDljnXeMW5N0K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kochamcieKK2:
Ej, ziomek, rozumiem, chciałbyś aby Twoje rodzinne strony błyszczały czystością, nowymi tynkami itd. ale te ulice co podałeś nie wyglądają jakoś totalnie źle, przeważnie jedna, dwie słabo zadbane nieruchomości ale bez tragedii.

Nawet tam, gdzie nie ma jeszcze asfaltu, to domy są eleganckie. Sam mieszkałem przy ulicy, która powstała na łąkach i nie mieliśmy tego asfaltu ale teraz jest git, miasto ładnie utwardziło nawierzchnię na naszej ulicy i innych niedawno
  • Odpowiedz