Wpis z mikrobloga

  • 108
Mireczki trzymajcie kciuki. Wlasnie jade na rozmowe o prace na ktorej mocno mi zalezy.
Blisko, branza zwiazana z turystyka, z tego co napisali to na reke 2k netto + jakies tam dodatki, spoko socjal itp. Mam nadzieje, ze dam z siebie 200% na rozmowie i wypadne zajebiscie :D
Wish me luck :3
#oswiadczenie #pracbaza #praca
polik95 - Mireczki trzymajcie kciuki. Wlasnie jade na rozmowe o prace na ktorej mocno...

źródło: comment_xRhMeCSzyEJy7d2ajmyWbUKrSEKdJhuA.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaciksa: w poważnych firmach ludzie coś soba reprezentują, na przykład kulturę osobista. Dla mnie jest nie do pomyślenia przeprowadzać rozmowę bez garniaka a co dopiero iść bez garniaka. Jak by mi ktoś przyszedł na rozmowę w dresie to po prostu byśmy się pożegnali. Jakby ktoś z HR przyszedł na asystę w dresie to z nim tez bym się pożegnał.
  • Odpowiedz
@Dorogon: 2k to Twoim zdaniem mało ? Chłopie, byłem już na kilku rozmowach (mam wyższe wykształcenie) i jak mówię że chce 2000zł netto na start to się za głowę łapią i widzę na ich twarzach, że za dużo.
Zawsze przyjdzie jakiś andrzej który będzie robil za 1600zł, dopóki ludzie będą się godzić na takie stawki to lipa będzie max.
Oczywiście nie mówię o lekarzach, prawnikach i programistach 15k tylko o
  • Odpowiedz
@Dorogon: nie ważne, z---a dla wszystkich po równo xD
@bartdziur: raz byłem na rozmowie gdzie na 10 kandydatów tylko ja byłem w garniturze, podeszła do mnie kobieta i powiedziała, że to dobrze bo Pan z HR bardzo patrzy na to, roboty i tak nie dostałem :D Teraz lato to nie ma co się kisić w garniaku :)
  • Odpowiedz
@bartdziur: dobra to ja ten niebieski. Chodzę na rozmowy w normalnych strojach (spodnie i koszulka - nie żadna koszula ani nic specjalnego) średnio raz na miesiąc wracam z rozmowy z pozytywnym odzewem i zazwyczaj następnego dnia mam list intencyjny na skrzynce. Według mnie nie liczy się to jak wyglądasz a to co sobą reprezentujesz. O ile w dresie ani razu na rozmowę nie poszedłem o tyle tez nigdy w życiu
  • Odpowiedz