Wpis z mikrobloga

  • 108
Mireczki trzymajcie kciuki. Wlasnie jade na rozmowe o prace na ktorej mocno mi zalezy.
Blisko, branza zwiazana z turystyka, z tego co napisali to na reke 2k netto + jakies tam dodatki, spoko socjal itp. Mam nadzieje, ze dam z siebie 200% na rozmowie i wypadne zajebiscie :D
Wish me luck :3
#oswiadczenie #pracbaza #praca
polik95 - Mireczki trzymajcie kciuki. Wlasnie jade na rozmowe o prace na ktorej mocno...

źródło: comment_xRhMeCSzyEJy7d2ajmyWbUKrSEKdJhuA.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawno te czasy już mineły, szczególnie na niskie stanowiska


@rdy: Nie wiem, może zależy to od branży. Ostatnio rozmawiałem sobie na luzie z rekruterem z IT (młody gościu, koło 35 lat) to mi powiedział, że jak kandydat przyjdzie w garniturze to od razu ma +5 punktów do wyniku, a szczególnie to dotyczy początkujących zaraz po studiach, bo oni nie mogą się zazwyczaj pochwalić żadnym doświadczeniem. Bardzo możliwe, że zależy to
  • Odpowiedz
@atestowanie2: Jak ja łaziłem na rozmowy to ani jeden rekruter/osoba z którą rozmawiałem nie miała garniaka. Zwykły smart casual - koszula + jeansy. Na początku też łaziłem w garniaku, ale później olałem sprawę i ubierałem się tak jak oni, bo dziwnie się czułem

Do tego przechodzenie na ty po 20 sekundach rozmowy, garniak mi jakoś nie pasuje do takich luźnych rzeczy
  • Odpowiedz