Wpis z mikrobloga

Mirki, jaram się jak blok na ulicy Pięknej we Wrocławiu.

Żona w trosce o nasze małżeństwo zorganizowała romantyczną randkę-niespodziankę i to nie byle jaką, bo związaną z moją pasją - speleologią - będziemy dzisiaj zwiedzać jakąś wrocławską jaskinię.

Zapytacie pewnie, skąd wiem, co będziemy zwiedzać, skoro to randka-niespodzianka? Wiem, bo żona powiedziała, że miejsce naszej randki to Grota Roweckiego. Byliście w niej kiedyś? Ja dzisiaj będę!

Lecę właśnie do Decathlona po kask i czołówkę, bo nieprzemakalne buty Mamuta mam i noszę je cały rok. Trzymajcie się z fartem.

#pasta #coolstory #humor #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #logikarozowychpaskow #wroclaw #zwiazki
  • 18
@Imperator_Bazantow: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to Rzeszowa znienawidzenie? Dlaczego chcesz teraz tak stolicę Podkarpacia hejtować, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci się nie podobało? To nie jest żaden powód. Musisz iść i zwiedzać. Doceń Rzeszów. Prędzej czy później go docenisz, ale musisz iść do przodu, zwiedzać, pytać o atrakcje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest orzyganym gównem zalanym betonem. Najważniejsze jest to, że masz tutaj