Wpis z mikrobloga

@MirkoFanatyk: TLDR:

- Organizowany miał być koncert 50-lecia działalności Maryli Rodowicz
- W sieci krążyła lista zespołów i wykonawców z brakiem możliwości udziału w Festiwalu w Opolu. Nieoficjalnie mówiło się o Kayah i Andrusie.
- Do projektu zaproszono wiele gwiazd, m.i. Kayah, Nosowska (Hey), Ukeje, Audiofeels, Feel itd.
- Manager Kayah przekazał GW, że TVP nie wyraziło zgody na wystąpienie Kayah - w związku z marszem KOD i Czarnym protestem
-
@Goofas: @MirkoFanatyk: @stekelenburg5: @MrFruu:

UPDATE: Andrzej Piaseczny też rezygnuje xD

Ci z Was, którzy towarzyszą mojej artystycznej drodze od wielu lat, wiedzą jak ogromnie cieszyłem się na świętowanie z Wami Jubileuszu 25 lecia. Na dzielenie się radością z muzyki w miejscu do tego idealnym, tam gdzie rodziły się największe talenty i gdzie składano hołd pamięci artystów, którzy przemijają pozostawiając w nas najpiękniejsze dźwięki.

W Opolu, prawdziwej stolicy piosenki.
Wołam zainteresowanych (135) z listy Nie ma żadnej neuropy.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @bvszky @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever @chanelzeg @Ofacet @FireDash @Xianist @rebel101 @GordonLameman @baletny @BarekMelka @dlugi_ @syn_admina @PabloFBK @SM89 @Czosnek-Pospolity @megawatt @GilbertEatingGrape @Ultimator @Sim0n97 @Wotto @