Wpis z mikrobloga

Nie widzi problemu w umawianiu się z 28 lat młodszą dziewczyną, ale czepia się tych ludzi. Hipokryzja.
#bekazprawakow #prawackalogika #bekazkolonko #neuropa #4konserwy #jkm #korwin #bekazniebieskichpaskow #francja #usa #mariuszmaxkolonko #maxkolonko

Beka również z użytkownika @asddsa123 którego prawda boli więc usuwa wszelkie komentarze które przedstawiają pogląd sprzeczny z jedynym słusznym. #polityka
M.....0 - Nie widzi problemu w umawianiu się z 28 lat młodszą dziewczyną, ale czepia ...

źródło: comment_9wllbGrI1mYFeCEYSqegCtQOOBTyjpNc.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
Tyle, że w jego wpisie chodzi o to, że nazwał jego ,,Mamą" tylko dlatego, że była z nim w związku gdy ten miał 15 lat :)


@Pijokot: Wtedy się poznali; związali się, gdy Macron miał 17 lat - niewiele mniej od 20-letniej Rossati, prowadzającej się z Maxem.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: niech mnie ktos uszczypnie, bo nie dowierzam, że w 2017r gawiedź zajmuje się tym, że ktoś tam ma męża czy żonę starszą/młodszą. no #!$%@? nie wierze.
Najwyższy czas zejść z drzewa
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Czy wy naprawdę nie widzicie o co tu chodzi? Chodzi o to, że kiedy pociskasz kobietę, że wzięła sobie 20 lat młodszego to jestem cham i prostak, ale kiedy Ty weźmiesz sobie kobietę 20 lat młodszą to nikt cię nie obroni, wtedy jesteś łajdak według tych mediów o których mówi.
  • Odpowiedz
To normalne, że kobieta szuka oparcia i bezpieczeństwa

@ninakraviz: Żeby znaleźć oparcie i bezpieczeństwo, nie trzeba szukać kilkanaście lat starszego

Ten Macron był w wieku jej dzieci, niesmaczne

Rosati też mogłaby od biedy być córką
  • Odpowiedz
Nie widzi problemu w umawianiu się z 28 lat młodszą dziewczyną, ale czepia się tych ludzi. Hipokryzja.

@MinnieMouse0: Ale rozróżniasz słowa "starsza" i "młodsza"? Czy nie za bardzo?
Ktoś może lubić świeże pieczywo i nie za bardzo lubić czerstwe pieczywo. Czy takiego kogoś też nazwiesz hipokrytą?
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Ogólnie tak się przyjęło, że ludzie wchodzą w związki, aby założyć rodzinę, mieć dzieci. Jeśli stary facet wchodzi w związek z dużo młodszą kobietą, to z takiego związku mogą być dzieci, a jeśli odwrotnie to już nie bardzo. Dlatego stary facet z młodą kobietą już tak nie razi.
Po za tym kobiety z reguły wybierają starszych mężczyzn dlatego, że mają im więcej do zaoferowania i mogą się nimi lepiej
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: @Valder: Kolonko za wysoko się ceni, miał marzenia że jak pis dojdzie do władzy to zostanie prezesem tvp albo chociaż szefem wiadomości, a nie dostał nic, nawet programu raz w tygodniu po 23.
Więc jęczy z tej swojej skrytki na miotły, po prawej szmata z napisem news, po lewej dwa ster tv a głupie ludzie wysyłają mu pieniądze.
Płodność mężczyzn też przemija z wiekiem, dlatego tak wiele
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: mnie to też #!$%@? obchodzi, dla mnie starsze ode mnie kobiety też są atrakcyjnie, ale jedynie pod względem fizycznym, a nie pod względem partnerskim. Piszę że sytuacja starszy facet - młodsza kobieta, czy młodszy facet - starsza kobieta nie jest taka sama.
  • Odpowiedz