Wpis z mikrobloga

Moi rodzice odłożyli 50 tysięcy złotych dla mojej siostry na start po studiach. W domyśle miało to być na mieszkanie jej i jej ówczesnego chłopaka. Ale moja bystra siostra w międzyczasie poleciała na jakiegoś golasa bez szkoły co to jest baristą w Costa Cafe w wieku 26 lat. XD

Moi rodzice #!$%@? powiedzieli, że nie będą golasowi sponsorować życia i wstrzymali się z dawaniem szmalu mojej siostrze. Ogólnie to ojciec powiedział, że może tego nowego nawet nie przedstawiać, bo najwyżej #!$%@? mu spuści. No polubił tego starego zięcia.

XD

Moja siostra z gównopracą w na pół etatu w call center, ten barista w Costa Cafe. Za jakieś pół roku skończę spłacać mieszkanie mojej siostrze, więc chyba będzie musiała zdjąć różowe okulary.

taki tak rodzinny top kek

#logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #coolstory #truestory
  • 221
@KorelacjaProkrastynacji: wiesz, nie wszystkim kobietom zależy na wysokim standardzie życia, nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja zdecydowanie bardziej pragnę mieć w życiu miłość, bo pieniądze sama zarabiam i każda kobieta też może. Ale sama się nie przytuli, sama sobie nie zapewni wsparcia psychicznego, piękne salony i samochody nie dadzą jej poczucia bycia dla kogoś ważną.
Dlatego ja rozumiem dziewczynę i popieram, lepiej rozstać się wcześniej niż potem całe życie żałować.
@to_wszystko_nie_tak: nie wiem skad ty masz taki jad do siostry. Jeszcze to chwalenie sie ze spłacasz jej mieszkanie, jakbyś interes zycia robil, ze bedzie twoje. Ciekawa jestem ile kosztowało skoro juz za rok skończysz ja spłacać. Tez mi sie wydaje ze jakby było miedzy nimi w porządku to by go nie rzuciła, ale widocznie z tym nowym jej lepiej. Nie trzeba nikogo poniżać bo chłopak jest baristą a nie ziomkiem po
@chwila: no bo zrobiłem, wartość mieszkania w ciągu tych przez okoliczne inwestycje wzrosła o 40%, ergo jestem jakieś 50 tysięcy na plusie gdybym chciał je teraz sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kwiati: sorry, ale nie dogadamy się, bo ty o emocjach i uczuciach (a ja przyznaje, że się na tym nie znam i nie za bardzo mnie one interesują), a ja Ci mówię z perspektywy twardo
[...] No słabiutko, żeby przekonać moją matkę szefową jakiegoś departamentu w dużym banku i mojego ojca oficera WP. Taki trochę mezalians, szczególnie, że moja siostra postawiła na bycie fit i studiowanie resocjalizacji.


@to_wszystko_nie_tak: Ale zdajesz sobie sprawe ze to Twoja siostre typek mial przekonac a nie jej rodzicow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wazne pytanie, czy byly chlopak jest w zachowaniu i pogladach podobny do ojca?
@to_wszystko_nie_tak: @kwiati: Ja mam nadzieje, ze to zart jest. Op pisze, ze siostra rzucila faceta z ktotym byla 7 lat, #!$%@? 7 lat! Dla typka ktory wzbudzil w niej jakies pozytywne emocje. No serio? Nie istotne ktory z nich jest lepsza partia i ktory ma wiecej kasy ale tak sie po prostu nie robi. Nie kochala bylego? Przekonala sie o tym po 7 latach wygodnego zycia kiedy chlopak akurat nie
@to_wszystko_nie_tak: o gurwa, albo dobra zarzutka (na to stawiam) albo masz macie w rodzinie nierówno pod deklem.

To dziewczyny sprawa z kim jest, bo to ona z nim żyje. Znam dokładnie taką samą sprawę - laska zostawia świetnie zapowiadającego się menadżera z bogatej rodziny dla 30-letniego sprzedawcy z Castoramy i są jedną z bardziej szczęśliwych par, jakie znam.

Rozumiałbym, gdyby rodzice go poznali i stwierdzili, że jest kompletnym zjebem ale jeśli
@kwiati:

wiesz, nie wszystkim kobietom zależy na wysokim standardzie życia, nie mierz wszystkich swoją miarą. Ja zdecydowanie bardziej pragnę mieć w życiu miłość, bo pieniądze sama zarabiam i każda kobieta też może. Ale sama się nie przytuli, sama sobie nie zapewni wsparcia psychicznego, piękne salony i samochody nie dadzą jej poczucia bycia dla kogoś ważną.

Dlatego ja rozumiem dziewczynę i popieram, lepiej rozstać się wcześniej niż potem całe życie żałować.

Rozumiem,