Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Narkotyki nie zawsze spoko- czyli krótka opowieść o tym jak w ciągu 2 lat stoczyłem się z pewnej ścieżki kariery do rynsztoka przez narkotyki. Ku przestrodze.

Zacznę od paru słów o mnie. W tej chwili mam 29 lat, pochodzę z małej miejscowości- przeprowadziłem się do miasta na studia i tu juz zostałem. Pochodzę z (niegdyś) majętnej rodziny (biznes rodziców podupadł przez pare ostatnich lat) z wykształcenia jestem inżynierem.

Zawsze byłem głodny sukcesu, parłem do przodu po kolei realizując swoje cele- od zawsze pieniądze grały ważna role w moim życiu, i posiadanie ich dużej ilości to był mój cel nadrzędny. Studia skończone- ruszyłem na podbój świata. 22 lata- pensja 3200 netto, 23 lata- pensja 4500, 25- 6400, 26,5-7000. I tu zaczęły sie wodotryski. Założyłem własna działalność bo odkryłem nisze na rynku. Z tej działalności na rękę zostawało mi od 9 do 15tys zł miesięcznie. Zaczęły sie drogie kluby, bogate wakacje, prostytutki. Potrafiłem w ciągu jednego wieczoru zostawić w klubach po 2-3tys zł. Byłem pewny ze teraz będzie juz tylko lepiej dlatego wydawałem wszystko co zarabiałem- a czasami nawet więcej. Dodam ze do czasu przełomu nie przepadałem za alkoholem, i byłem przeciwny nartkotykom (pierwszego blanta pod presja gawiedzi zapaliłem w wieku 24 lat).

Mój upadek zaczął sie od pewnej majówki (do tej pory miałem 2-3 krotny kontakt z kokaina która nie zrobiła na mnie przesadnego wrażenia). Pojechaliśmy ze znajomymi na majówkę nad morze- tam pierwszy raz usłyszałem o mefedronie. Kolega posypał kreskę, dał mi stuzłotówke złożona w rulon- wciągaj, nie bądź #!$%@?. Wziąłem rulon w dłoń, przestawiłem do nosa. Hop, najpierw poczułem ostre pieczenie, a za sekundę fala euforii opanowała moje ciało. Poczułem sie jeszcze pewniejszy siebie- mogę wszystko. Z tym cudem osiągnę wszystkie cele nie w ciągu 15 lat a 3!

Co się dzieje u mnie teraz?

Mieszkam w wyjmowanym pokoju, żyję od 1 do 1, mam w tej chwili 90zł które muszą mi wystarczyć do końca miesiąca. Każdą większą wolną gotówkę wydaję na narkotyki- nie myślę wtedy o tym że za chwilę nie będę miał co jeść. Myślę tylko o tym aby na chwilę oderwać się od długów, wierzycieli i rodziny… I na te parę godzin wyłączyć myślenie.

Co jeszcze się zmieniło?
Od roku nie wciągam.
Kiedy rok temu pierwszy raz wziąłem amfetaminę dożylnie- od tego momentu jest to jedyna forma podania przez którą przyjmuję narkotyki.

Cdn.

Mirki, mam konto na wykopie od dłuższego czasu, dlatego moje wpisy będę zamieszczał anonimowo. Co zmieniło się w moim życiu przez te 2lata i dlaczego skończyłem na dnie będę wrzucał sukcesywnie. Dziś jestem na zjeździe i chyba więcej z siebie nie wykrzesam,

Wpisy traktuje terapetycznie aby znaleźć w sobie siłę na rzucenie nałogu.

#narkotykizawszespoko #naroktyki #mefedron #kokaina #narkomania #gorzkiezale #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 21
Powszechnie wiadomo że #narkotykizawszespoko to ćpuńska zarzutka ale jak widać równie dobry pretekst żeby pochwalić się kucowaniem i zarobkami.

zarabiałem czytysiomce i jestem #!$%@? kimś no ale ja nie o tym


Jeśli jednak to nie jest zarzutka to wpisy ci nie pomogą - szukaj pomocy profesjonalnej, zgłoś się do jakiegoś ośrodka
@AnonimoweMirkoWyznania: Walcz.

Narkotyki nie są złe, to ludzie są źli bo nie potrafią z nich korzystać. To ma być dodatek do życia, odskocznia, a nie codzienność.

U nas w kraju niestety kształcenie o nich jest na poziomie zero.

Nie mówie tu o Heroinie, ICE czy ostrych psychodelikach, tylko XTC, ganja, etanol, kofeina itd.
OP: @HcRulezzz:

Jedyne co brałem z opiatów to tradamol i morfina- nie porwały mnie, ale helu nie chcę nawet próbować bo wiem jak to się skończy.

Biorę horrendalne ilości stymulantów IV w długich ciągach.

Narkotyki da się kontrolować. Jak wnioskuję brałeś coś kiedyś. Kluczowe pytanie. Brałeś IV?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, mam doswiadczenia z wachlarzem stymulantow, nie wiem, ktore sa definiowane jako IV. amfa, mdma i kokaina, wszytko co da sie wciagnac nosem :) bez problemu pod kontrola. W rzeczywistosci, normy spoleczne sa zaskakujaco elastyczne, a wspolczesne cpuny calkiem zaradne i ulozone :) Rzeczy wymykaja sie spod kontroli dopiero wtedy jak nie masz planu, a cpanie staje sie twoja jedyna aktywnoscia. W takim przypadku same ziolo, czy alko zaciagnie cie