Wpis z mikrobloga

Nosz kurde, czasem zastanawiam się czy pracuję w jednym z największych korpo IT we Wrocławiu, stolicy kultury, czy na wybiegu dla pawianów.

Siedzę sobie dzisiaj w moim przytulnym ołpenspejsie, popijam kawkę, aż tu nagle nirwanę przerywa szefowa, która wracając z ubikacji drze się jak prześcieradło wyprane w proszku z Biedronki.

- Czy moi mili mogą mi powiedzieć, kto przed chwilą był w ubikacji?

- Ja... - odpowiada taka jedna juniorka, szara myszka z pozoru – A co się stało?

- Bo widzę, że kupę zrobiłaś, ale posprzątać po sobie, to ci się nie udało – ciągnie dalej, ale już łagodniej moja szefowa.

- A dlaczego miałabym po sobie sprzątać? Przecież od tego jest sprzątaczka i za to chyba jej płacicie? - kończy temat młoda i wychodzi z pokoju, bo po raz 7 dzisiaj chyba dzwoni do niej jej mama zapytać tym razem, czy na obiad chce zjeść pierogi z wczoraj, czy raczej ma jej zamówić pizzę...

Chyba już niedługo my nie będziemy jej płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #truestory #coolstory #wroclaw nie #heheszki ani #pasta
  • 51
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szpongiel: U mnie w pracy zamontowali takie fensze, ale zapomnieli przeszkolić ludzi z zakresu działania tych magicznych urządzeń - przez trzy tygodnie były obiektem zmyślnych żartów z fruwającymi fujarkami w roli głównej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cvbnm fruwającymi fujarkami? O_o
Spodziewałem się, że janusze i sebki nie przyzwyczajeni do takich kiblowych innowacji mogą potrzebować trochę czasu, aby oswoić się z sytuacją. Ale jest poprawa w czystości muszli, czy nic to nie dało?
@AlabamaMama: dokładnie. Jak widzę taka sytuacje, że autostrada bronzu zdobi toaletowa zastawę porcelanowa wale w pozycji Małysza 2 na deskę, łapie go w papier toaletowy i rozcieram po ścianach , klamce i spluczce. Jak następnym razem smierdziel wejdzie do kibla będzie wiedział, że nich takiego zezwierzecenia nie będzie w mojej firmie akceptował !
Chyba już niedługo my nie będziemy jej płacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gonzollo: Szukam pracy w IT. Sram na tyle gładkim gównem i znam pojęcie czystości w kiblu, że nawet nie będziecie wiedzieć kiedy srałem. No i programować jakieś gówna też potrafię, a nie wierze w to, że na juniorskie stanowiska trafiają lepsi ludzie ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)