Wpis z mikrobloga

@wojtoon: ta trzecia to dla tych co mają kija w dupie, nie? Jak czytam czasami, albo co tam codaMotoVlog kilka obejrzałem odcinków i on też, że jak ktoś spyta go czy szybko jedzie, to go to denerwuje xD
@wojtoon: ja dostaje różne zestawy pytań, zazwyczaj pozytywnie, stoje pale faje, czy cos pije to co mi szkodzi pogadać. Najgorsze to są historie o etz'etach, mz'etach, wz'etach i innych gówno motocyklach. To jechało jak współczesny skuter, a ludzie starci porównują to do motocykla :D
@MichalStroz Ja zawsze jak widze, ze jakis dzieciak wpatruje sie w moj motocykl, to zagaduje do rodziców i wołam brzdąca, zeby sobie usiadł. Jak sam manetką zakreci to w ogole jest euforia.

Mnie to nic nie kosztuje, a dzieci przdz chwile maja tyyyle radości. Rodzicie tez bardzo dziękują ;) Ja za dzieciaka marzylem, zeby mnie ktos tak zagadal i dal dotknąć ;)
@trueno2: takiej akcji jeszcze nie miałem, jak widzę że się dzieciak(bądź jakąś ładna pani xD) ogląda, to właśnie zrobię przegazówkę, ale przelecę szybciej koło takiej osoby, frajdę też mają :)