Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedynym którego nie bulwersuje występ Maskowa we wczorajszym odcinku Milionerów? Facet ma dość nietypowy styl bycia, może to jego sposób radzenia sobie ze stresem, może poprostu taki jest, nie wiem i nie mi to oceniać. Wydaje mi się spoko kolesiem z którym można wyjść na piwo i dobrze się bawić. A to że nie był to typowy uczestnik Milionerów czyni ten program tylko i wyłącznie ciekawszym.
#ociepleniewizerunkumaskowa #milionerzy
  • 10
@Gluptaki: Wiem że nie jestem wyjątkowy, ale przeglądając gorące i znalezisko z jego występem widziałem tylko negatywne komentarze. Nie spotkałem się z opinią że komuś się podobało i mu gratuluje.
@Tosiek14: wiadomo, łatwo się komentuje i rozprawia, obserwując wszystko z pozycji widza. może rzeczywiście niejeden z tych, którzy w internecie "rzucił kamieniem" w uczestnika Milionerów, sam nie poradziłby sobie (lub zrobiłby to gorzej) w analogicznej sytuacji; telewizja od środka może być paraliżująca.
w Polsce wszyscy powinni być sztampowi, "uszyci" na jedno kopyto, fałszywie skromni, sztywni jak skarpeta po tygodniowym maratonie masturbacyjnym; broń boże, żeby wyróżniać się w JAKIKOLWIEK sposób, wtedy
@Tosiek14
On nie był śmieszny, nie był zabawny, tylko zachowywał się, jak jedenastoletni dzieciak, który nie zna umiaru w tym co robi. Oglądając to miałem nieprzyjemne poczucie wstydu i zażenowania, za kogoś.
Jakieś tiki, robienie min samemu do siebie czy krzyczenie do Urbańskiego jakiś bzdur.
Wiadomo, nie należy go za to wyzywać, czy obrażać, jak to niektórzy robią. Ale takie zachowanie nie jest normalne.
@czcigodna_maupa
Okej, czyli każdy, kto uważa, że pajacowanie
@Tosiek14: Wiesz ,ja to oglądałem i trochę bałbym się go , po prostu trochę megaloman ,trochę niezrównoważony.Generalnie koleś ma chyba problem ze sobą( ͡° ʖ̯ ͡°)