Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od niedawna mieszkam ze swoją drugą połówką. Przeprowadziłem się do niej gdzie mieszkamy z trzema jej koleżankami. Jedną z tych trzech lubię, na dwie pozostałe mam zupełnie w%%baN3. Moja luba pracuje w dzień więc ja często na mieszkaniu jestem sam z tymi pannami. Ja praca zdalna więc ciągle siedzę przy laptopie i od czasu do czasu idę do kuchni coś na ciepło opierd0lić. I sprawa wygląda tak:
Jeśli jest na kwadracie moja to te panny prawie do mnie się nie odzywają, jeśli jej nie ma to mordy im się nie zamykają w moją stronę. Jeśli na kwadracie jest moja to tamte w dresach i bluzach a jak jej nie ma to latają w bokserkach i spodenkach takich, że pół dupy widać. Wczoraj jedna do snu założyła tak obcisłą i wykrojoną bokserkę, że no k00rwa oczy same szły w jej stronę a do tego paradowała w majtach przypominających raczej stringi i tak kręciła mi się po kuchni jak robiłem sobie kolację. Dzisiaj znowuż ta sama laska ubrana tak samo (była już 11:00) schylała się chyba z pięć razy do szuflady na wyprostowanych nogach kiedy ja siedziałem przy stole a dziewczyna mocne 8/10. Nie wiem czy pogadać z nimi czy co, z jednej strony jest na co popatrzeć ale z drugiej nie tknę żadnej bo mam swoją a to mnie trochę rozprasza i #!$%@? wie co one sobie myślą. Może to jakiś #!$%@? test, który sobie wymyśliły? Średnio zostaję sam na sam przez 1,5h dziennie z każdą z nich w mieszkaniu pod nieobecność mojej i jak tak dalej będzie to biorę moją na inne mieszkanie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania:
Po pierwsze primo na pewno bym się nie zgodziła na mieszkanie z moim niebieskim i jakimiś lokatorami/lokatorkami.
Po drugie primo skoro Ci to tak przeszkadza to czemu nie powiesz swojej pannie, że one się tak zachowują.
A radzę Ci to zrobić bo jest możliwy tutaj taki scenariusz, że one chcą się z Tobą przespać i w końcu jakaś sama Ci wejdzie na bolca, Ty ją być może odepchniesz i powiesz
@AnonimoweMirkoWyznania > Nie wiem czy pogadać z nimi czy co, z jednej strony jest na co popatrzeć ale z drugiej nie tknę żadnej bo mam swoją

Szanuję. Porozmawiaj z nimi o tym. Oczywiście się będą wypierac i powiedzą, że po prostu patrzysz na ich dupy. Wiem, bo miałem bardzo podobną akcje w moim studenckim mieszkaniu ale była na tyle #!$%@?, że współlokatorka potrafiła wejść jak wychodziłem z prysznica albo wjezdzala do kuchni
Po drugie primo skoro Ci to tak przeszkadza to czemu nie powiesz swojej pannie, że one się tak zachowują.

A radzę Ci to zrobić bo jest możliwy tutaj taki scenariusz, że one chcą się z Tobą przespać i w końcu jakaś sama Ci wejdzie na bolca, Ty ją być może odepchniesz i powiesz "sorry lala ale kocham swoją kobietę i nie chcę się z Tobą stukać" (optymistyczna wersja) a wiesz co ona