Wpis z mikrobloga

@NapoleonV Czyli teraz to dziwne, że podaje się wiek niemowlaka w tygodniach, gdzie z tygodnia na tydzień zachodzą spore zmiany, poprzez możliwość siadania, raczkowania czy chwytania przedmiotów przez gaworzenie po przywiązanie i protest wobec absencji rodzica?

Dla mnie i dla wielu innych osób informacja podana w tygodniach mówi zacznie więcej, niż taka, że nie skończyło roku.

Gdyby zrobić analogię do tego #!$%@? przykładu:
- Jaki fajny malec. W jakim jest wieku?
-
@Hatespinner

No dziwne, bo normalny człowiek ma zerowe pojęcie jakie zmiany zachodzą w przeciągu 34 tygodni.


I co z tego? Mnie ta informacja dużo mówi, wielu rodzicom niemowląt również. Dlaczego równać do tych, co mają mniejszą wiedzę?

Wciąż 34 tygodnie to prawie rok, więc już można by ten z dupy wymiot podać w miesiącach.


Ale tutaj prawie czyni wielką różnicę.

mamuśki to rak.


Twoja też?
Mnie ta informacja dużo mówi, wielu rodzicom niemowląt również. Dlaczego równać do tych, co mają mniejszą wiedzę?


@Slonx: Równa się do większości a nie do mniejszości rakowych rodziców. To, że masz mentalność mamuśki to twój problem.

Twoja też?


@Slonx: Moja to była matka a nie mamuśka czyli prześmiewcze określenie na zidiociałe kobiety z dzieckiem. Twój pojazd był słaby, ale jak widać taki jest poziom dziecka dwóch ojców. ( ͡°