Wpis z mikrobloga

@Hatespinner

Równa się do większości a nie do mniejszości rakowych rodziców.


Czyli świadomy rodzic mający pojęcie o tym, jak powinno się prawidłowo rozwijać dziecko jest rakowy?
  • Odpowiedz
Czyli świadomy rodzic mający pojęcie o tym, jak powinno się prawidłowo rozwijać dziecko jest rakowy?


@Slonx: Tak dokładnie. Tylko że ta 'świadomość' pochodzi z memów na fejsbuku. Bo inaczej nie można określić przykładania wagi do wieku dziecka podawanego w tygodniach.

Na resztę mądrości z fejsbukowych postów nawet nie chce mi się marnować klawiatury.
  • Odpowiedz
@Hatespinner

Tak dokładnie. Tylko że ta 'świadomość' pochodzi z memów na fejsbuku. Bo inaczej nie można określić przykładania wagi do wieku dziecka podawanego w tygodniach.


A tak, masz zerową wiedzę w tej dziedzinie a oceniasz kompetencje innych. Musimy tu zakończyć, bo widzę, że dyskutuję z uprzedzeniami.
  • Odpowiedz
A tak, masz zerową wiedzę w tej dziedzinie a oceniasz kompetencję innych. Musimy tu zakończyć, bo widzę, że dyskutuję z uprzedzeniami.


@Slonx: Myśl dalej, że określanie wieku dziecka w tygodniach to 'wiedza'. xD Polecam też nie zaszepiać. Facebook to kopalnia 'wiedzy' na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner

Myśl dalej, że określanie wieku dziecka w tygodniach to 'wiedza'.


Przed chwilą Ci wyjaśniłem po co niektóre osoby określają wiek niemowlęcia w tygodniach, to po prostu przekazuje więcej informacji, a Ty dalej swoje.
  • Odpowiedz
Przed chwilą Ci wyjaśniłem po co niektóre osoby określają wiek niemowlęcia w tygodniach, to po prostu przekazuje więcej informacji, a Ty dalej swoje.


@Slonx: No i dlatego mem jest bardzo zasadny. Określanie czasu minutowo od północy pozwala na większą precyzję a w cyklu dobowym w przeciągu minuty zmienia się bardzo wiele. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ale matkom zawsze trzeba #!$%@?ć.


@Slonx: to nie jest #!$%@? matce tylko zwrócenie uwagi, że dla większości ludzi łatwiejsze jest stopniowanie jednostek co innego gdyby ktoś chciał mieć dokładne informacje np. lekarz lub inna świeżo upieczona matka. Większości ludzi wystarczy informacja, że dziecko ma np. 6 i pół miesiąca.
  • Odpowiedz
@RapRose: Ale przecież jest chyba różnica w powiedzeniu, że dziecko ma 3 tygodnie a powiedzenie, że ma 15 tygodni zamiast po prostu 3,5 miesiąca? Normalnej osobie i tak #!$%@? to za różnica czy ono ma 15 tygodni czy 16, bo i tak nie ma to znaczenia. Ludzie nie potrafią odróżnić 7 latka od 8 latka a będzie im zależało żeby wiedzieć czy dziecko ma 15 czy 16 tygodni XD
  • Odpowiedz
@Slonx: to już nie lepiej powiedzieć 8 i pół miesiąca? Może od razu podjemy wiek z dokładnością co do jednego dnia bo jednego dnia dziecko chodzi a drugiego jeszcze nie? Jak mnie się ktoś pytał w jakim wieku jest córka to podawałem w miesiącach z zaokrągleniu, bo kasjerka w lidlu ma w dupie czy dziecko opanowało chwyt pęsetowy. Teraz też mówię że córka ma 2 i pół roku a nie
  • Odpowiedz