Wpis z mikrobloga

drugiego człowieka się po prostu nie poniża i już.


@rdza: Ostrożnie z takimi teoriami. Gdyby uczynić poniżanie współmałżonka karalnym, co najmniej 80% kobiet (pewnie więcej, ale podaję ostrożnie) skończyłoby w więzieniach.
zasiądziesz w elitarnym gronie między osobą twierdzącą, że prysznic zabezpiecza przed wszelkimi chorobami związanymi ze stosunkiem analnym a mirkiem, który uważa, że obywatelstwo zostało stworzone by zdradzieccy lewacy nie musieli się nazywać "Polakami" xD


@monochromatycznie: link pls ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@terwer358: nie wierzę w to co czytam i widzę. 500 plusów? Czy ty OPie drogi widziałeś nagranie ze znęcania się nad tą kobietą? Tylko debil pomyśli "ten pijany człowiek został sprowokowany, dlatego teraz wyzywa i biję tą prowokacyjną szmatę"

teraz juz jestem na 100% pewny, ze ona go sprowokowała


Teraz na 100% musisz usunąć konto

kobiety po traumie przemocy domowej w życiu nie poszłyby opowiadać o tym do tv w tak
Pobierz Gaboleusz - @terwer358: nie wierzę w to co czytam i widzę. 500 plusów? Czy ty OPie dr...
źródło: comment_4JeaqxMa8m0BgM2l1VLHsQGhMysmAiFD.jpg
Ostrożnie z takimi teoriami. Gdyby uczynić poniżanie współmałżonka karalnym, co najmniej 80% kobiet (pewnie więcej, ale podaję ostrożnie) skończyłoby w więzieniach.


@bolo1: i prawidlowo.
Zwiazek powinien dawac wsparcie, milosc, zaufanie, powinien byc taką oazą, do ktorej wracasz z radoscia po ciezkim dniu.

Nigdy nie rozumiem, jak mozna ponizac partnera, wyszydzac go i dołowac. Tacy ludzie nie dojrzeli do zwiazku i tylko krzywdza innych.
@terwer358: Najlepiej by się zabiła co? Albo poszła po pomoc do męża...oh wait. Tak może jej zaproponowały tefałeny jakiegoś psychologa i pomoc w zamian za dobry materiał dla nich - tak czy siak wszędzie (nawet przed kamerami) lepiej niż w domu w którym do śniadania dostajesz wiązankę, ze jesteś gównem nic nie wartym... Ale co ja tam wiem, przecież ona leci na hajsy tylko....tia.