Wpis z mikrobloga

Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty. Dzieci oczwiscie zostaja z matka. Kochanek rozwodki dzien po zakonczeniu sprawy rozwodowej wprowadzil sie do mieszkania ktore kupil kumpel.

Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny. Pracujemy dluzej, umieramy szybciej a kobiety dymaja nas na kase. I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.
#logikarozowychpaskow
#rozwod
#feminizm
I.....A - Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty...

źródło: comment_bOw8u3kEHq1K2F4dgfqASJerd9hczOyJ.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
#!$%@? lecz sie psycholu xD


@wiecejnizjednozwierze: @KochanekAdmina ile w wielu kwestiach światopoglądowych i ekonomicznych się z nim nie zgadzam, tak tu muszę mu chociaż częściowo przyznać rację.

Zachód od walki o równouprawnienie przeszedł do chorej zemsty za "patriarchat" i kobiety traktuje nowocześnie, a mężczyzn jakby dalej żyli na przełomie XIX i
  • Odpowiedz
@lalzow: Jeżeli chodzi o prace fizyczne, to w pełni się zgadzam, że mężczyzna ma przewagę. Natomiast tak - dziedzina IT jest postrzegana jako praca zarezerwowana dla mężczyzn, co nie oznacza, że się z tym zgadzam. Pracując w tym środowisku widzę zdziwienie, brak chęci do współpracy i lekceważenie ze strony niektórych pracowników płci męskiej za sam fakt bycia kobietą.
  • Odpowiedz
No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama. Wszystkie zdradzamy, jesteśmy #!$%@? i nic nam się nie należy. Wy nigdy nie zdradzacie, no bardziej święci od Papieża jesteście. Dlatego WSZYSTKIE kobiety mają cierpieć i najlepiej nie mieć praw...


@Hanyu: w końcu ktoś to powiedział, brawo za odwagę
  • Odpowiedz
dobra spoko. Ile razy slyszeliscie od kolezanek: 'ach ten moj byly maz sku$#@ zdradzil mnie zabral mieszkanie dzieci i jeszcze musze mu alimenty placic'

Odpowiedzcie sobie na te pytanie. Nie twierdze ze kazda kobieta to ku$#@ ale rownouprawnienie nie ma miejsca przy rozwodach i przy decyzji kto opiekuje sie dzieckiem. Ale jak jest kwestia ile kobiety maja zarabiac to feministki dra morde ze chca wiecej.


@IDDQDIDKFA: ogarnij się z tym
  • Odpowiedz
@Hanyu: nie przejmuj się. Zgadzam się z Tobą :)

Jakie to jest żenujące, serio. Jako kobieta muszę czytać, że hurr durr kobiety są złe, nie umiejo grać w nogę (xD), są w czymś innym lepsze (w domyśle opa pewnie w sprzątaniu i gotowaniu) i blabla. Podobnie jak @Hanyu to ja byłam w związkach oszukiwana, i co? I teraz mam wrzeszczeć, że hurr durr każdy facet taki sam, zabrać wam
  • Odpowiedz