Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #agh #pw #pwr #pg #psl #pl - dzisiaj zaczęły się aplikacje na kursy naukowe organizacji BEST - możecie za lekko ponad 30€ + przejazd pojechać do Finlandii, Słowenii, Włoszech, Portugalii lub paru innych krajów. W cenie zakwaterowanie, jedzenie, atrakcje, imprezy o jakich Wam się nie śniło, super znajomości i niezapomniane przeżycia.

Ja na jednym z kursów poznałam mojego przyszłego męża, więc polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pełna lista tutaj: https://best.eu.org/courses/list.jsp

#krakow #wroclaw #lodz #gliwice #gdansk #studbaza dodam #naukajezykow, bo to też świetna okazja, żeby poprawić angielski. ;)

#podroze #podrozujzwykopem #12podrozy
  • 18
Ja bym nie aplikował bo można poznać takich przegrywów jak @Snuffkin

Ale jak już ktoś musi to pisze się list aplikacyjny na podanej już stronie, odpowiada na 3 dodatkowe pytania (kreatywnie, to nie mirko xD) i czeka na wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LetMeCaptureIt: Organizatorzy dają ci nocleg, jedzonko, zajęcia i imprezy (zajmą twój czas w 110% i to jest super). Dojazd trzeba już sobie samemu ogarnąć ale nie jest to ogromny problem, bo pełno jest w Europie tanich lotów, busów itd.

Gorzej jak się dostaniesz się do jakiś bardziej egzotycznych krajów typu Czarnogóra, ale dla chcącego nic trudnego i dodatkowa przygoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)