Wpis z mikrobloga

@barteq_g: Jakoś wiplerowi to nie przeszkadzało :D A jasno widać że 2 promile wipler nie podporządkował się policji.
Biedroń jest doskonałym gospodarzem i świetnym politykiem. No ale prawica uposledzona swoimi uprzedzeniami woli fałszywego kłamliwego żyrandolowego długopisa.
@barteq_g: po pierwsze kłamiesz, sprawa była całkiem inna. Po drugie wolałbym kogoś z taką przeszłością od bezpłciowego frajera który łamie konstytucję. Biedroń ma jaja, potrafi się przeciwstawić i postawić na swoim, pod jego rządami Słupsk kwitnie.
Ale jak wiadomo w prawicy liczy się tylko jedno, nie dobro narodu, nie prosperowanie. Liczy się by ktoś był
bierny, mierny ale wierny.
Czyli dupa.
@MrocznyBrokul: Tia... Jakoś nie dostaje i jakoś mieszkańcy dalej sobie go bardzo chwalą, w ogóle to mądry facet jest. Rozsądny i do tego ateista co świadczy jedynie o niem dobrze. Przynajmniej jeden który nie będzie całował dupy rydzykowi.
Ale jak wiadomo nie ma nic gorszego dla obecnego rządu niż ktoś zaradny i inteligentny. W końcu pis nienawidzi wykształciuchów. Liczy się jedynie plebs przekupiony za nędzne 500pln
Bo ja jestem człowiekiem wolnym od ograniczeń narzucanych mi przez religie czy politykę.

Rozsądny i do tego ateista co świadczy jedynie o niem dobrze. Przynajmniej jeden który nie będzie całował dupy rydzykowi.

W końcu pis nienawidzi wykształciuchów.

Ale widzę mamy tu wyznawcę tvpis :D


@blubi_su: Nawet mohery nie mają tak wypranych mózgów.