Wpis z mikrobloga

@Mastersoon: to może jeszcze kontekst wyboru ubrania? Dress code jest różny w różnych okolicznościach, taka niespodzianka. Jakby Beata przyszła w bikini na szczyt UE wrzucał byś fotki Jolki z plaży? XD
  • Odpowiedz
@Mastersoon: Proponuję powstrzymać się od argumentów ad personam. A jeśli myślisz, że liberalizm stoi w sprzeczności z dress code, to kolego nie masz racji. Ale widzę, że dress code jest lewacki :)
  • Odpowiedz
Szydło w co by się nie ubrała i gdzie by nie poszła to zawsze będzie wyglądała jak chłop oderwany od pługa. Ale to kwestia twarzy i postawy, o manierach nie wspominając.
  • Odpowiedz
@pitstone no ale głównie o to mi chodziło, pierwsza dama ma wyglądać i chodzić na jakieś spotkania drugoplanowe, które poprawiają wizerunek prezydenta, a Jola... no coz, dawała sobie rade z tym zadaniem
  • Odpowiedz
@AdamoEL: Hm... tak więc jeżeli już tylko chodzi o kwestie wizerunkowo - ubraniowe to też źle się tu dobiera tematy. Bo jeżeli chcesz porównywać Jolę no to porównuj z tą samą ligą prezydencko - paprotkową czyli masz tu Danutę Wałęsową, A. Kwaśniewską i Komorowską ale pomijasz A. Dudę która przebija je wszystkie. Nie wiem dlaczego rozwodzisz się tu nad Kopaczką i Szydło.
  • Odpowiedz
@pitstone: Ani razu nie wspomnialem Kopacz i Szydlo, moja polemika dotyczyla tylko i wylacznie klasy Joli i porownywalem ja do wszystkich pierwszych dam. A Duda? No coz, slawetne zdjecie z biskupami. 1:0 ? :D
  • Odpowiedz
@AdamoEL: Ok niech będzie, nie wiem nawet co to za "sławetne" zdjęcie z biskupami. Ja w sumie to bardziej się interesuję merytorycznymi sprawami. Także nie przeszkadzam już Wam w dyskusji dalej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz