Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, mam 20k wolnej gotówki. Chcę zainwestować na pół roku. W co zainwestować tą kase wg Was?
#inwestycje #zapytanie #wcoinwestowac #inwestowanie #inwestorzy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania kup ze 3 kilo zioła. Spokojnie je #!$%@? w wiekszych ilościach niż po 1g jakimś dobrym mordeczka przez te pół roku. Jak nie zależy ci na jak największym zwrocie to możesz lecieć po dobrej cenie żeby jak najszybciej sie towaru pozbyć. Powodzenia
@AnonimoweMirkoWyznania: lokata na pół roku (poggoglaj gdzie najlepiej), albo fundusze inwestycyjne.
na funduszach często możesz wyjść lepiej niż na lokacie i wystarczy minimum zaangażowania (przeczytać kluczowe informacje dla inwestorów). ja korzystam z usługi mbanku, gdzie wszystko jest w jednym miejscu. mimo, że większość funduszy jest przewidziana na inwestycję na dłuższy okres czasu (np. rok, 10 lat), to bez problemu możesz sprzedać jednostki uczestnictwa wcześniej.
inwestycja w giełdę wymaga dużo więcej zaangażowania,
@artisss: tak, niech poczyta tydzien o gieldzi i tam wszystko wpakuje. Dobra rada. Zobacz co sie dzisiaj dzieje, bo Trump cos zrobil. Teraz jest okres publikacji raportow rocznych. Trafi na drugie brju i wyjdzie na tym zajebiscie.