Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, mam 20k wolnej gotówki. Chcę zainwestować na pół roku. W co zainwestować tą kase wg Was?
#inwestycje #zapytanie #wcoinwestowac #inwestowanie #inwestorzy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 35
Mirasy, mam 20k wolnej gotówki. Chcę zainwestować na pół roku. W co zainwestować tą kase wg Was?


@AnonimoweMirkoWyznania: załóż lokate w lions banku na 2,5%. Przy tak krótkim okresie inwestycji nic innego się nie opłaci. Przy dłuższym mógł byś się pobawić w obligacje albo jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych.
@Waleczny_ramol: teraz będą tylko leciały w dół, co mieli sprzedac to sprzedali. Na aktualna chwile nie zapowiada sie, że akcje pójdą do góry. Być może po premierze nowej gry (2018 rok), ale jeśli okaże sie słaba, to nie będzie co liczyć nawet na zwrot.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogromnym problemem jest ta perspektywa 6 miesięcy. Na Twoim miejscu wlazłbym na livesmarter.pl albo podobne i poszukał jakichś promocji na lokaty czy rachunki oszczędnościowe. Połowę dałbym tam a połowę w fundusz rynku pieniężnego, który ma dobrą historię. Żadnego kombinowania z akcjami, walutami czy kupowaniem czegokolwiek- bo niekoniecznie musi to zdrożeć. Chyba że chcesz poryzykować- to wrzuć z 5k w coś czego byłbyś pewien. Byle nie całość.