Wpis z mikrobloga

Co za patologia...

W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony moralnej". Wśród wyróżnionych: premier Szydło, prof. Chazan, Radio Maryja i grupa Odwaga specjalizująca się w "leczeniu" gejów i lesbijki z homoseksualności...

https://oko.press/premier-szydlo-nagroda-prawda-krzyz-wyzwolenie-wraz-organizacja-ktora-leczy-homoseksualnosci/
#neuropa #polska #lgbt #homoseksualizm #polityka
artpop - Co za patologia... 
 W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony m...

źródło: comment_hHFHnZg4MgArhcLd8Sj0ctePRDhqDjWW.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@artpop: Nie popieram, jednak z drugiej strony trochę mnie to śmieszy, gdyż na własne życzenie chcieliście tu wpuścić ludzi, którzy "leczą" homoseksualizm innymi metodami, łącznie z karą śmierci.
  • Odpowiedz
@Slonx: a nabyty, wynikajacy z problemami z akceptacja, czynnik środowiskowy itp. itd
nie kazdy homo= homo.
ten wasz tęczowy swiat nie jest az tak czarno- biały ;)
  • Odpowiedz
@nieumiemtanczyc:

równie dobrze mogę odbić piłeczkę, że warto leczyć homoseksualizm z tego samego powodu dla którego leczy się nimfomanię


Tylko jak jesteś niewyedukowany w klasyfikacji zaburzeń, bowiem hiperseksualność jest zaburzeniem, zaś ani homoseksualizm, ani leworęczność nim nie jest.

Nie powinieneś porównywać ze sobą dwóch zupełnie różnych spraw.
  • Odpowiedz
Tylko jak jesteś niewyedukowany w klasyfikacji zaburzeń


@Slonx: jestem wystarczająco wyedukowany, aby wiedzieć, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem od stosunkowo niedawna. Wokół tego wykreślenia krąży sporo niejasności czy nie było to aby podyktowane naciskami politycznymi np.
  • Odpowiedz