Wpis z mikrobloga

Co za patologia...

W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony moralnej". Wśród wyróżnionych: premier Szydło, prof. Chazan, Radio Maryja i grupa Odwaga specjalizująca się w "leczeniu" gejów i lesbijki z homoseksualności...

https://oko.press/premier-szydlo-nagroda-prawda-krzyz-wyzwolenie-wraz-organizacja-ktora-leczy-homoseksualnosci/
#neuropa #polska #lgbt #homoseksualizm #polityka
artpop - Co za patologia... 
 W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony m...

źródło: comment_hHFHnZg4MgArhcLd8Sj0ctePRDhqDjWW.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@ediz4: Ja nie napisałem, że Ty tak napisałeś, tylko że tak stwierdziłeś. A stwierdziłeś (mój komentarz pogrubiony):

Przykładowo opinia: "uważam, że Żydzi to naród chciwych łajdaków" mówi mi wprost, że ta osoba jest antysemitą.

Zależy na czym jest oparta. Jeśli został faktycznie przez nich oszukany to nie ma to nic wspólnego z antysemityzmem.


Myślisz, że nie pisałeś o nienawiści? Przeoczyłeś wobec tego nazwanie Żydów
  • Odpowiedz
Czy osoby Homoseksualne są lepsze że tak płaczecie tutaj nad ich losem? Myślałem że wszyscy na świecie są równi i nie propaguje się jednej grupy.
  • Odpowiedz
@Slonx: Czyli mówisz że tak nie napisałem ale sobie to zobrazowałeś - genialne. Jak wysmarowany pastą na marszu niepodległości. Dobrze że przynajmniej przyznałeś że tak nigdy nie napisałem.

Nie wycofam się z pisania prawdy tylko dlatego, że stawia Cię w złym świetle. To nie ja mam problemy z definiowaniem, a Ty. Czy posłuchałeś mej sugestii i zajrzałeś do jednego z najwybitniejszych przedstawicieli szkoły lwowsko-warszawskiej, Kazimierza Ajdukiewicza? Pewnie nie...

Jeśli tam
  • Odpowiedz
@ediz4

Czyli mówisz że tak nie napisałem ale sobie to zobrazowałeś - genialne.


Czyli mówię, że nie znasz znaczenia podstawowych pojęć, a ja nie zamierzam się rozwodzić nad tym, że Ci się forma nie zgadza.

Pierdy o Goebellsie zachowaj dla kogoś innego.
  • Odpowiedz
Z tego samego powodu, dla którego nie leczy się ludzi z leworęczności.


@Slonx: Bardzo ciekawe stwierdzenie, osobiście byłem leczony z leworęczności. W swoim życiu poznałem mnóstwo osób, które zostały przestawione. Swoim niby argumentem tylko się pogrążasz.
  • Odpowiedz
@Slonx: Jakich pojęć, co Ty bredzisz. Jeśli tak nie powiedziałem to nie powiedziałem. A że nie masz osobistej odwagi żeby przyznać że po prostu skłamałeś to już nie moja wina. Powodu tego kłamstwa mogę się domyślać. Nad czym Ty tutaj jeszcze dyskutujesz.
  • Odpowiedz
@Slonx: > Nie ma żadnych niejasności, to mit.

ale widzę, że co do tego jesteś bardzo pewien. Prawda jest taka, że ci lekarze z WHO, którzy upierali się przy zostawieniu homoseksualizmu na liście chorób mieli bardzo wiele problemów. Czego zresztą się spodziewać po przybudówce ONZ?
  • Odpowiedz
@artpop: I #!$%@?, powiedzcie mi teraz, że mamy JAKIEKOLWIEK prawo śmiać sie z ruskich. U nich jakaś wąsata dziewoja robi sobie fotkę z karpiem, u nas rozdaje się "MEDALE OBRONY OJSZYSNY!":
- pachołkowi
- przestępcy
- katolickiemu radiu
- grupie degeneratów
#!$%@? przecież ten kraj trzeba zaorać i zasiać tu coś, żeby z tego terenu był jakiś pożytek.
  • Odpowiedz
Wokół tego wykreślenia krąży sporo niejasności czy nie było to aby podyktowane naciskami politycznymi np.


@nieumiemtanczyc: Nie ma niejasności. to jest całkiem oficjalne, ze naciski polityczne były.
Teraz podaj mi powód zaklasyfikowania homoseksualizmu jako zaburzenia. Otóż nie ma takiego. Wpisano go ot tak z dupy, bo jakoś tak się komuś zdawało. I dlatego został też wypisany.
  • Odpowiedz
jest klient jest i organizacja która wychodzi na przeciw oczekiwaniom, jeżeli nie porywają ludzi z ulicy i nie przetrzymują ich siłą, tylko po prostu przyjmują chętnych klientów to nic złego nie robią


@stan-tookie-1: A dobry pan chodzi z garnkami za 5k po staruszkach bo one to tyle gotowania mają, ze na pewno są zainteresowane jego produktami klasy premium, nie? Taka uczciwa, pożyteczna praktyka.
  • Odpowiedz
@Naxster: nie znam się na garnkach, jeżeli nie działają tak jak sprzedawca mówi to jest oszustem. natomiast jest różnica w podejściu do klienta, jak rozumiem organizacja Odwaga czeka na niego, a ci od garnków usilnie nagabują ludzi szukając frajera, jest to zasadnicza różnica
  • Odpowiedz