Wpis z mikrobloga

Co za patologia...

W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony moralnej". Wśród wyróżnionych: premier Szydło, prof. Chazan, Radio Maryja i grupa Odwaga specjalizująca się w "leczeniu" gejów i lesbijki z homoseksualności...

https://oko.press/premier-szydlo-nagroda-prawda-krzyz-wyzwolenie-wraz-organizacja-ktora-leczy-homoseksualnosci/
#neuropa #polska #lgbt #homoseksualizm #polityka
artpop - Co za patologia... 
 W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony m...

źródło: comment_hHFHnZg4MgArhcLd8Sj0ctePRDhqDjWW.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Nagor:

dowody psychologiczne są bardzo wygodne w tłumaczeniu 'nowoczesnych' zachowań w neuropie, bo nikt nie może ich w żaden sposób sprawdzić.


Ale o czym Ty mówisz? Badania psychologiczne nie polegają na weryfikacji hipotez nieweryfikowalnych, bo to niemożliwe.
Stawia się hipotezę, która musi mieć kryterium falsyfikacji bądź konfirmacji, jak w
  • Odpowiedz
@Nagor: To, że nie wiesz, czemu ktoś miałby kłamać, że widział jednorożca nie znaczy, że nie kłamał.
Choć w tym konkretnym przypadku może to też być zwykła niewiedza tego człowieka, brak znajomości faktów naukowych.
  • Odpowiedz
@artpop: ale żaden z tych komentarzy który linkujesz nie odnosi się do sytuacji o której ja piszę. Co jeśli osoba heteroseksualna wchodzi w związki homo, ponieważ nie odnalazła się w związkach adekwatnych do jej orientacji?

Czy w takim przypadku organizacja o której mówimy też nie pomoże?

Nie odpowiedziałeś też na pytanie, czemu treści religijne w są szkodliwe przy takiej terapii.

Za każdym razem jak wchodzę w dyskusję z tobą mam
  • Odpowiedz
le żaden z tych komentarzy który linkujesz nie odnosi się do sytuacji o której ja piszę.


@wajdzik: Gdyż temat tego wpisu oraz organizacja, o której mowa nie zajmuje się takimi ludźmi, więc nie wiem po co ten temat.

Co jeśli osoba heteroseksualna wchodzi w związki homo, ponieważ nie odnalazła się w związkach adekwatnych do jej
  • Odpowiedz
@artpop: w tekście „Odwaga” – za pomoc duchową i terapeutyczną osobom o niechcianych skłonnościach seksualnych oraz ich rodzinom”; , a w tytule "i grupa Odwaga. Ta ostatnia "leczy" gejów i lesbijki - z ich seksualności"

nie wiem czy Twój komentarz o patologii odnosił się do takiego lekkiego podchodzenia do dziennikarstwa, jeśli tak zgadzam się w pełni
  • Odpowiedz
@artpop: czyli jakich? jest klient jest i organizacja która wychodzi na przeciw oczekiwaniom, jeżeli nie porywają ludzi z ulicy i nie przetrzymują ich siłą, tylko po prostu przyjmują chętnych klientów to nic złego nie robią. Nie znam nikogo kto by korzystał z ich usług to ciężko mi powiedzieć czy ludzie są zadowoleni z ich działalności, ale skoro dostali taką nagrodę to musiało być chociaż trochę głosów zadowolonych ludzi
  • Odpowiedz
Gdyż temat tego wpisu oraz organizacja, o której mowa nie zajmuje się takimi ludźmi, więc nie wiem po co ten temat.


@artpop: organizacja Odwaga zajmuje się m.in. ludźmi o których pisałem. Więc jak najbardziej jest to rozmowa na temat.


Jeśli mam być szczery nie słyszałem o takiej sytuacji. Jeśli jednak ktoś ma taki problem to może iść do uprawionego psychologa, lub psychiatry - a nie do 'szamanów
  • Odpowiedz
Poza tym co to za gadka że istnieją homo którzy są tak naprawdę hetero ale się pogubili? To są homo czy hetero z przygodami? Czy jak sam pisałeś są bi?


@srsly_meh: artpop wyżej pisał, że zdarzają się homo ktorzy wchodzą w związki hetero, m.in. żeby ukryć swoją orientację. Ja zadaje pytanie czemu odrzucam opcje w drugą stronę.

faktach anegdotycznych spod znaku "a bo ja
  • Odpowiedz
znajomego geja

W śród znajomych mam też przykład lesbijki


@wajdzik: Nie mam zamiaru dyskutować o pojedynczych przypadkach. Spora część moich znajomych to osoby LGBT, ale co wniesie do tematu jak napiszę, że to normalni ludzie, którzy zwyczajnie żyją w związkach i zakładają rodziny? I wierz mi, że nie wiesz dokładnie wszystkiego o tym do czego odczuwają pociąg seksualny, lub od jakiego czasu to robią, nie ważne jak wiele z nimi rozmawiałeś.

skoro jesteś takim specjalistą w temacie to mógłbyś kilka
  • Odpowiedz
pasja robienia roznych rzeczy swoim ciałem z ciałem osoby tej samej płci bez fizycznego przyciągania przeciwległych biegunów energetycznych korzystając z autostymulacji swoim umysłem do osiągnięcia podniecenia jest oczywiście normalną rzeczą z którą człowiek się rodzi, tak samo jak pasja robienia roznych rzeczy swoim ciałem ze zwlokami, zwierzętami czy dziuplami w drzewie orzystając z autostymulacji swoim umysłem do osiągnięcia podniecenia
  • Odpowiedz
artpop wyżej pisał, że zdarzają się homo ktorzy wchodzą w związki hetero, m.in. żeby ukryć swoją orientację. Ja zadaje pytanie czemu odrzucam opcje w drugą stronę.


@wajdzik: Takie osoby to robiły, gdyż czuły presję od homofobicznego i często religijnego środowiska, i bały się wchodzić w związek jednopłciowy. Osoby heteroseksualne nie czują takiej presji - to, że są z osobą innej płci jest akceptowalne przez innych.

podałem dopiero gdy artpop napisał,
  • Odpowiedz