Wpis z mikrobloga

Co za patologia...

W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony moralnej". Wśród wyróżnionych: premier Szydło, prof. Chazan, Radio Maryja i grupa Odwaga specjalizująca się w "leczeniu" gejów i lesbijki z homoseksualności...

https://oko.press/premier-szydlo-nagroda-prawda-krzyz-wyzwolenie-wraz-organizacja-ktora-leczy-homoseksualnosci/
#neuropa #polska #lgbt #homoseksualizm #polityka
artpop - Co za patologia... 
 W gmachu Ministerstwa Rozwoju rozdano nagrody "obrony m...

źródło: comment_hHFHnZg4MgArhcLd8Sj0ctePRDhqDjWW.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: organizacja czeka, na nastolatków przyprowadzonych przez #!$%@? rodziców dal których "leczysz się albo cie wydziedziczamy". Większość idzie na studia bo mame każe, a co dopiero postawić się homofobicznej rodzinie.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: bo tylko takie osoby się "leczą". Czy antynatlaista czuje potrzebę leczenia się? Czemu gej miałby?
Mogą być jeszcze żony, którym nagle świat się wywrócił do góry nogami (lub odwrotnie mężowie)
Nie można ich zdelegalizować niestety, bo nikogo technicznie nie zmuszają. A przynajmniej jeszcze nie można.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: @stan-tookie-1:

Andrzej (lat 23) studiuje na prestiżowej uczelni z doskonałymi wynikami, żyje w zgodzie z wymaganiami moralnymi Kościoła, niestety dostał przykrych objawów nerwicowych, co zmusiło go do poddania się leczeniu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Powtórzył mi hipotezę swego terapeuty: „Pan stłumił w sobie pragnienia homoseksualne, i teraz one wychodzą na zewnątrz w postaci objawów”. Pod wpływem terapii dolegliwości ustąpiły, skłonności homoseksualne pozostały, a jednak radzi sobie z nimi, korzystając ze wsparcia w kręgu Paschy. Jest prawym człowiekiem, o wielkim poczuciu odpowiedzialności, żyjącym w trudnych warunkach finansowych (rodzice na rencie).

Sytuacja Pawła (lat 23) rozwija się zupełnie inaczej. Studiuje na dwóch kierunkach, właśnie dostał stypendium zagraniczne; ma przyjazne relacje z rodzicami („To w końcu najbliżsi mi ludzie”), zwłaszcza zbliżył się do swego taty, któremu w jego życiowych tarapatach okazuje wiele zrozumienia i troski; od dwóch lat mieszka jednak z przyjacielem, odsunął się też od praktyk religijnych.– „Nie będę się wpychał tam, gdzie mnie nie chcą” – mówi. Paweł wszedł więc – że użyję języka Odwagi – na „gejowską” drogę. Kiedy zgłosił się do mniejako 19-letni maturzysta, był wystraszony, bezwzględnie podporządkowany matce, pozbawiony relacji z rówieśnikami, kompulsywnie przywiązany do praktyk religijnych. Bliscy widzieli już w nim przyszłego księdza.

Utrzymuję też kontakt z bohaterami mojego pierwszego reportażu opublikowanego w „Więzi”. Napisał do mnie ostatnio jeden z nich, Łukasz, 32-letni lekarz psychiatra. Świadomość swojej odmienności miał od wczesnego dzieciństwa. W liceum kochał się w koledze. Był bardzo pobożny, aktywnie uczestniczył w ruchu oazowym, żył w całkowitej wstrzemięźliwości seksualnej. Po ukończeniu studiów, już jako dorosły samodzielny człowiek,przeszedł przez oba etapy pracy w Odwadze – najpierw rok w grupie wsparcia, potem rok w grupie terapeutycznej, której – jak twierdzi – wiele zawdzięcza. Następnie przez cztery lata heroicznie „pracował nad swoją męską tożsamością” (to ulubione sformułowanie Richarda Cohena), podjął też intensywną i kosztowną psychoterapię. „Mężczyźni może i mniej mnie teraz pociągają – wyznał mi kiedyś – ale to nie znaczy,żeby mnie zaczęły choć w najmniejszym stopniu pociągać kobiety. Jestem zawieszony w próżni”. No i oto dowiaduję się od niego, że poznał przyjaciela, starszego od siebie o kilka lat mężczyznę, i że obaj są ze sobą szczęśliwi. „Wreszcie, pierwszy raz w życiu, nie
  • Odpowiedz
czyli argment że są niewolnikami rodziców i zostali tam zaprowadzeni siłą pada

Kiedy zgłosił się do mniejako 19-letni maturzysta, był wystraszony, bezwzględnie podporządkowany matce, pozbawiony relacji z rówieśnikami


@stan-tookie-1: aha
  • Odpowiedz
@Naxster: sry, faktycznie nie dopatrzyłem i sobie dopowiedziałem negatywną intencję. ogólnie kk oprócz związku małżeństwa nie poleca żadnych innych relacji, dla osób homo jako że z ich definicji nie może to być małżeństwo nie robią wyjątku
  • Odpowiedz