Wpis z mikrobloga

No elo mireczki spod #misteriusowybot

Można już ostatecznie powiedzieć, że streamy wracają a lista zmian jest naprawdę porządna.
Na wstępie powiem, że kompletuję nową spamlistę - także każdy Mirek plusujący ten wpis w niej będzie, jak ktoś da przypadkowo plusa to potem będzie mógł się wypisać z spamlisty jak strona już wystartuje. Starej spamlisty wołać już więcej nie będę (to ostatni raz), bo dużo usuniętych kont w niej figuruje i ogólnie w niej jest burdel. Nowa spamlista będzie wołana do każdego streama i wpisu informacyjnego, w przyszłości każdy Mirek osobno będzie mógł wybrać do czego ma być wołany.

A sama lista zmian przedstawia się następująco (niedługo dodam też screenshoty):

1. Można będzie logować się loginem i hasłem, a nie tylko wykopowym kontem.
Jakby ktoś chciał zachować pełną anonimowość to będzie miał szansę. Oprócz logowania Wykopowym kontem doszła możliwość założenia własnego konta na stronie i logowania się przez nie. Formularz rejestracji ogranicza się do loginu i hasła, a konta zakładane tą metodą będą mieć wiele ograniczeń. Rejestracja jest zabezpieczona przed używaniem nicków, na które są pozakładane konta na Wykopie, do tego jedno IP = jedno konto

2. Będą minimalnie 2 streamy tygodniowo
Do streamowania dołączył jeszcze jeden mirek który chce na razie być anonimowy, w jeden dzień tygodnia ja będę strimować, w następny on. Tak, aby wyszły minimum 2 streamy tygodniowo. No i będzie mnie zastępować jak znów nie będę w stanie strimować, więc jakbym znów się włóczył po szpitalach, to i tak nikt bez strima nie zostanie. Dni, w które będą streamy są nadal do ustalenia - mamy na to maksymalnie miesiąc, bo w miesiąc powinno wszystko być gotowe.

3. Strona mobilna
Strona mobilna nie odbiega już funkcjonalnością od jej dekstopowej wersji. A przede wszystkim po prostu działa.

4. Ranking usunięty
Ranking był zbyt zbugowany i w sumie dość niepotrzebny, więc sie go pozbyłem.

5. Dodatkowe możliwości dla osób z listy chwały
Osoby, które wesprą (lub wsparły) streama będa mieć trochę więcej opcji + dostęp do działu z bardziej wrażliwymi materiałami z archiwum. To też jest jeszcze do ustalenia "kto, co i jak"

Do zrobienia zostały:

1. Zbudowanie TSa od nowa
2. Pozbawienie się animozji sprzętowych i internetowych, żeby w końcu ta jakość obrazu jak i opóźnienie było na znośnym poziomie
3. Skompletowanie spamlisty, co też teraz czynię

Niedługo probię screenshoty nowych funkcji i ich gify, ale to co pokażę teraz będzie i tak odbiegać od tego co będzie w wersji finalnej.

Jak ktoś jest chętny wesprzeć jeszcze stream przez (najlepiej) paypala, to niech odezwie się na PW, bo jak zawsze - każda złotówka się przyda.
Streamy wystartują maksymalnie za miesiąc od czasu dodania tego wpisu, oczywiście kilka dni przed startem pierwszego streama zawołam (nową już) spamlistę.
  • 34
  • Odpowiedz
@aso824: niee, wolę swój system. jednym kliknięciem robi wpis, woła wszystkich, do tego bot pod tagiem ciągle grasuje i sprawdza kto chce dołączyć a kto nie. teraz na pałę wołam ręcznie, bo jeszcze skryptów nie mam na vpsie
  • Odpowiedz