Wpis z mikrobloga

Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach wstępu OP napisal ze kocha jakas #rozowypasek ktora ma gowniaka (co sadzac po wpisie wcale mu nie przeszkadzalo a nawet sie do niej przywiazal)

A w komentarzach festiwal s----------a wywolana przez niektorych #niebieskiepaski ze hurr durr karyna sie puscila i szuka sponsora xD wdalem sie w dyskusje, probujac uswiadomic ze swiat nie jest albo bialy albo czarny i ze dzieci nie rodza tylko mezatki w zdrowych malzenstwach i karynki co sie z sebkiem puscily ale nic nie docieralo. tlumacze gosciowi, ze rownie dobrze mogla byc w zwiazku z jakims gosciem a ze byli mlodzi to sie wydygal ale niekoniecznie musi byc sebkiem. w odpowiedzi dostalem "czyli sie puscila z sebkiem w klubie" xD no k---a logika lvl expert nawet na skale #logikarozowychpaskow bym powiedzial chociaz nie jestem pewny czy nie obrazilbym tym #rozowepaski.
dyskusja trwala dobre kilka-kilkanascie komentarzy i na kazdy moj argument ze to nie musial byc sebek bo istnieje w c--j innych scenariuszy dostawalem odpowiedz ze albo sie puscila z sebkiem albo ojciec gowniaka zmarl xD nic nie docieralo.
A to, że laska ma gowniaka z automatu ją dyskwalifikuje z posiadania faceta bo przeciez szuka chodzacego portfela. a jak chce sie zakochac to najpierw niech k---a zabije guwniaka xD
Zdaje sobie sprawe ze sporo rozowych z gowniakami szuka tatusia i hajsu dla dzieciaka ale wszystkie komentarze i wpis OPa swiadczyly o tym, ze jego wybranka to nie zadna karynka tym bardziej, ze miala fajny pomysl na dochodowy biznes.

no ale s---------y wiedza lepiej. serio k---a wyjdzcie czasem do ludzi bo #logikaniebieskichpaskow bije z was #motzno
o.....k - Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach ...

źródło: comment_cKvvKTd35e3mRay3nDfifpNOywxcoHBR.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@onsok
Jak cię boli to co ludzie wypisują w internecie to po prostu przestań korzystać z internetu. Porównujesz 2 różne sytuacje.
  • Odpowiedz
@tymeek: daj spokoj, kiedys ktos jego pokroju zwyzywal mnie od frajerow bo mam wspolny budzet z moim rozowym ktory mniej zarabia ode mnie xD

@Flypho: a dlaczego to ja mam rezygnowac z Internetu? Mam zrezygnowac ze zrodla rozrywki, dochodu i wiedzy bo ktos sie nie umie przystosowac do zycia w spoleczenstwie i obraza wszystkich jak leci nie kierujac sie w tym zadna logika? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
daj spokoj, kiedys ktos jego pokroju zwyzywal mnie od frajerow bo mam wspolny budzet z moim rozowym ktory mniej zarabia ode mnie xD


@onsok: oj tam, ja tam się dobrze bawiłem podczas tej wymiany zdań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@onsok
Nie ma problemu jak dla mnie. Probuje ci uświadomić że będziesz bardzo nieszczesliwym człowiekiem próbując zmienić świat.
  • Odpowiedz
@onsok: Haha czy Ty naprawdę uważałeś, ze na wykopie można przeprowadzić jakakolwiek konstruktywna rozmowę?? Już dawno zrezygnowałem z pisania z ludźmi tutaj, bo wykopki uważają wszystko co nie jest biało czarna rzeczywistością za margines społeczny itd., gdzie w rzeczywistości to oni są największym marginesem internetowym. Oczywiście nie wszyscy, nie chce generalizować, ale wiele istot przebywających tutaj to karaczan.
  • Odpowiedz
: Niestety na wykopie jest bardzo wielu facetow ktorym w zyciu nie wyszlo - nie zawsze z ich powodu jak mniemam ale miedzy innymi dlatego ze po prostu urodzili sie z-----i - niscy, grubi, ze z-----a twarza. Generalnie trzeba takich ludzi zrozumiec ale nie litowac sie nad nimi bo to dziala jak paliwo na ich nienawisc. Zawsze bylo tak ze byla pewna grupa tzw:niegodnych, pogardzanych ludzi, tredowatych. Tyle ze teraz jest wykop
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: **Dla wielu mężczyzntekst pochylony** - więc s---------y z wykopu (przegrywy, piwniczanie, etc.) pod tę definicję nie podchodzo, nie śmieszuj mnie tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówię o mężczyznach ogólnie, już zapomnijmy o tym portalu z obrazkami, chodzi o pewien "atawizm", który większość mężczyzn ma z tyłu głowy, przez który nie są zbyt chętni i nie garną się do wychwywania nie swoich gówniaków. Można
  • Odpowiedz