Wpis z mikrobloga

Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach wstępu OP napisal ze kocha jakas #rozowypasek ktora ma gowniaka (co sadzac po wpisie wcale mu nie przeszkadzalo a nawet sie do niej przywiazal)

A w komentarzach festiwal s----------a wywolana przez niektorych #niebieskiepaski ze hurr durr karyna sie puscila i szuka sponsora xD wdalem sie w dyskusje, probujac uswiadomic ze swiat nie jest albo bialy albo czarny i ze dzieci nie rodza tylko mezatki w zdrowych malzenstwach i karynki co sie z sebkiem puscily ale nic nie docieralo. tlumacze gosciowi, ze rownie dobrze mogla byc w zwiazku z jakims gosciem a ze byli mlodzi to sie wydygal ale niekoniecznie musi byc sebkiem. w odpowiedzi dostalem "czyli sie puscila z sebkiem w klubie" xD no k---a logika lvl expert nawet na skale #logikarozowychpaskow bym powiedzial chociaz nie jestem pewny czy nie obrazilbym tym #rozowepaski.
dyskusja trwala dobre kilka-kilkanascie komentarzy i na kazdy moj argument ze to nie musial byc sebek bo istnieje w c--j innych scenariuszy dostawalem odpowiedz ze albo sie puscila z sebkiem albo ojciec gowniaka zmarl xD nic nie docieralo.
A to, że laska ma gowniaka z automatu ją dyskwalifikuje z posiadania faceta bo przeciez szuka chodzacego portfela. a jak chce sie zakochac to najpierw niech k---a zabije guwniaka xD
Zdaje sobie sprawe ze sporo rozowych z gowniakami szuka tatusia i hajsu dla dzieciaka ale wszystkie komentarze i wpis OPa swiadczyly o tym, ze jego wybranka to nie zadna karynka tym bardziej, ze miala fajny pomysl na dochodowy biznes.

no ale s---------y wiedza lepiej. serio k---a wyjdzcie czasem do ludzi bo #logikaniebieskichpaskow bije z was #motzno
o.....k - Wczoraj wywiązała się pod wpisem na ktoryms AMW ciekawa dyskusja. W ramach ...

źródło: comment_cKvvKTd35e3mRay3nDfifpNOywxcoHBR.jpg

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@larvaexotech: Niestety na wykopie jest bardzo wielu facetow ktorym w zyciu nie wyszlo - nie zawsze z ich powodu jak mniemam ale miedzy innymi dlatego ze po prostu urodzili sie z-----i - niscy, grubi, ze z-----a twarza. Generalnie trzeba takich ludzi zrozumiec ale nie litowac sie nad nimi bo to dziala jak paliwo na ich nienawisc. Zawsze bylo tak ze byla pewna grupa tzw:niegodnych, pogardzanych ludzi, tredowatych. Tyle ze teraz
  • Odpowiedz
@onsok: pod wpisami z amw jest największe s----------e tego portalu, nie wiem czemu ludzie nadal proszą o radę pod tym tagiem, bo rzadko kiedy widzę jakieś sensowne komentarze, a jeśli już to znikają w gąszczu tych debilnych, mam czasem ochotę wchodzić z nimi w dyskusje ale potem stwierdzam że nie chce mi się, do niektórych nie dociera
  • Odpowiedz
@matra: znam podobny przypadek, była strasznie zakochana, a on nie wydawał sie tak nieodpowiedzialny. Zaszła w ciąże, on znikł. Odezwał sie tylko pytać co z alimentami robimy, odpowiedziała, ze nie chce ani grosza od niego, ale tez niech on nie oczekuje kontaktu z córka. Gościu cieszył sie jakby wygrał los na loterii. A takie stulejki wykopowe i tak powiedzą, ze dla samotnych matek z dzieckiem liczy sie tylko hajs. Jeszcze
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: @onsok: Bo tu na tym portalu liczą się tylko samcealfa ruchający 10/10 z tindera, choć i dla nich podryw przez portal tego typu to skaza na honorze. Przecież ludzie p------ą farmazony, jakie z nich to nie są ruchacze, albo ci stuleje, którzy mają widzą piękne kobiety tylko na jpg.
Jeśli o mnie chodzi, to spotykanie się z samotną mamuśką nie wchodzi w rachubę - nie pokocham jej
  • Odpowiedz
@onsok pelna zgoda. Mnie rowniez na tym portalu niesamowicie w-------a skrajnosci, ludzie czerpia wiedze o zyciu z Internetu i memow i potem tutaj wylewaja swoje s----------e. Sam nigdy bym nie probowal zwiazac sie z kobieta z dzieckiem, ale moge zrozumiec, ze ktos nie ma z tym problemu. Polecam wyjsc czasem z domu i zobaczyc, ze zycie posiada jednak odcienie szarosci.
  • Odpowiedz
  • 0
@onsok
O co właściwie chodzi w twoim poście? Czepiasz się Wykopów że mają własne zdanie o kobietach takich czy owakich? Bo nie myślą jak ty to są z-----i i s-----------i xD?
  • Odpowiedz
@onsok: AMW to jedno wielkie raczysko, nie wiem skąd się Ci ludzie ulungli, że dają takie komentarze i nic do nich nie dociera. Sami są gorsi od tych, na których jadą. Nie piszesz tak jak oni to się szykuj na gównoburzę. Strach pomyśleć ilu ludziom wykrzywiło myślenie czytanie tego syfu. Kiedyś też próbowałem tam im tłumaczyć rzeczywistość, ale to nie na moje nerwy, więc życzę Ci powodzenia.
  • Odpowiedz
@Flypho: widze ze bordo zobowiazuje xD ludzie wyzywaja od szmat i karyn samotne matki a Ty tu mowisz o wlasnym zdaniu? 2+2=5 - c--j ze blednie ale to moje WŁASNE zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no wiec doroslego czlowieka ktory mi bedzie probowal wmowic ze 2+2=5 nazwe zjebem
  • Odpowiedz
Dziecko to namacalny dowód, że kobieta uprawiała s--s, a tutaj na wykopie ciężko się pogodzić z tym, że kobiety lubią s--s i uprawiają go z nie-stulejami, patrz na te posty, poznałem super dziewczyne, ale była trzy lata w zwiazku i nie moge przestać myśleć o tym, że ktoś ją bolcował, MA 26 LAT I NIE CZEKAŁA NA MNIE


@alicemeow: Tak bardzo to xD
  • Odpowiedz
Pomyśl. Za tym dżentelmeństwem i szacunkiem do kobiet w dawnych czasach stała pewna logika. Miały mniej praw, mniej im było wolno więc szacunek dostawały awansem jako pewnego rodzaju rekompensatę. Dzisiaj mamy równouprawnienie płci, więc bicie czołem o podłogę bo ktoś jest kobietą to hmm... frajerstwo i małpowanie wzrorców bez zrozumienia skąd pochodzą.


@Daleki_Jones: ja p------ę, co za logika, ja chyba śnię XD

Czy to się odnosi do wszystkich kobiet? A co z naszymi matkami, partnerkami? Co jeśli uważam, że moja kobieta potrafi mi się niejako "odpłacić" za to, że traktuję ją po dżentelmeńsku? Też jestem frajerem, bo żyję według "przestarzałych"
  • Odpowiedz
@tymeek: staram się również traktować obce kobiety jak dżentelmen, bo tak zostałem wychowany

A jakby cię wychowano, że masz chodzić na rękach to byś chodził? Świetna logika: "bo tak zostałem wychowany".

Niejednokrotnie (np. w sytuacjach zawodowych) kobieta wyświadczyła mi bezinteresowną przysługę i - kto wie - może po prostu była taka miła, ale może jednak miał na to wpływ fakt, że zawsze staram się okazywać im pewną formę tego "ekstra"
  • Odpowiedz
  • 0
@onsok
No nazywaj jak chcesz xD przecież po to masz internet, ale jak dla mnie twoj wpis nie ma kompletnie sensu. Jak ktoś myśli że samotne matki to szmaty i karyny to co ci właściwie do tego? Możesz się nie zgadzać, ale piszac że są z-----i robisz dokładnie to samo. Twój wywód można krótko streścić słowami - jesteście z-----i bo nazywacie innych z-----i xD. Rekurencja.
Ps własne zdanie nie może być
  • Odpowiedz
@Krizz: nie mam, mam dwie siotrzenice ktore bardzo kocham ale wciaz nie wiem czemu o dzieciach mam nie mowic gowniak. no ale szkoda ze nie umiesz mi tego wytlumaczyc.
@Flypho: a no to mi do tego ze ktos taki kiedys byc moze obrazi moja matke/siotre/corke i uwazam ze takie głupie podejscie powinno się tępić. zreszta to jest blog i sluzy do wyrazania opinii co zreszta sam napisales ;)
  • Odpowiedz
No to powinieneś być dżentelmenem i nadskawiwać wszystkim.


@Daleki_Jones: Widzisz, ty musisz od razu razu sprowadzać to do "nadskakiwania". Spróbuj wysilić swój mózg i zastanów się, skąd wśród kobiet wziął się słynny koncept "niegrzecznego chłopca z dobrymi manierami".

Zwyczajne bycie chamem nigdy nie sprawi, że przestaniesz być betą, pogódź się z tym.
  • Odpowiedz