Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Idę sobie do kibla, siadam i zaczynam lać. Uczucie jest jakieś dziwne - takie jakie występuje kiedy leje się przez sen. Postanawiam się więc upewnić, że to nie sen. Rozglądam się, przygryzam wargę, szczypię się. Na 100% to rzeczywistość więc leję dalej.
I #!$%@?. Budzę się. Zlałem się w gacie przez sen. 46 lvl na karku.

#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepsze sposoby na test rzeczywistości to spojrzenie dwa-trzy razy na zegarek bądź jakiś tekst (w kiblu np. na telefon, gazetę bądź etykietę czegoś). We śnie litery i cyfry się rozmazują, zmieniają na absurdalne, są często nie do przeczytania. Drugi sposób - tak samo podwójne spojrzenie, ale na palce u rąk. Kiedy masz ich inną liczbę niż 5, a tak bywa w zasadzie zawsze, to wiadomo. W kiblu możnaby jeszcze zastosować
@AnonimoweMirkoWyznania: patrzysz w lustro w łazience, odwracasz wzrok i znów patrzysz, jak wyglądasz tak samo to nie sen XD takie rozkminy stosowałem jak się bawiłem w świadomy sen i działało za każdym razem, bo we śnie w lustrze widzisz siebie inaczej.
Przez takie akcje troche mój mózg się wycwanił i teraz jak odkryje, że jestem we śnie od razu zmienia mi się sen bez przebudzenia ( ͡° ʖ̯ ͡
ZepsutyWładca: Poczytaj o świadomym śnie. Spójrz na dłoń powinno się z nią coś dziać (wirować), lub włącz i wyłącz światło i tak parę razy, również światło nie powinno nadążać nad tym procesem. Gdy tak się dzieje oznacza że dalej śnisz i pod żadnym pozorem nie sikaj :-)

Zaakceptował: sokytsinolop