Wpis z mikrobloga

@peterx122 Mówię Ci to ja. Też elpegie.

Czasem zdarza mi się właśnie tak nabrać. Gdy skończy mi się gaz i ręcznie wyłącze kontrolke. Jak zatankuje gazu na nowo. To zazwyczaj po 20km zauważe że nie włączyłem gazu :/
  • Odpowiedz
@bordozielonka Tyle że zazwyczaj jest sygnał dźwiękowy że koniec gazu.


@Qontrol: Wszystko zależy od instalacji. W Seicento mam tak, że są 3 tryby. Tylko benzyna, gaz włączający się powyżej 2k obrotów i tylko gaz(stosować tylko w razie awarii). Tam jak się kończy gaz to auto zaczyna się krztusić i trzeba ręcznie przełączyć na benzynę ( ͡° ͜ʖ ͡°). W Zafirze gdzie jest instalacja fabryczna chyba(na codzień tym
  • Odpowiedz
@Qontrol: mam auto w gazie i nie mam dźwięku. Musze kontrolować lampkę by widzieć czy jeżdżę jak król czy jak Polak. Jedyny dźwięk to ciche pykniecie zaworu przy butki którego nie zawsze słychać.

PS. ten mem jest dobry czy zlitowaliscie się gdy zobaczyliscie że żebrzę o gorące? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chcecie coolstory? Kiedyś pod opolem na a4 zagadała mnie taka dupeczka czy ją podrzucę do Wrocławia. No i tak się zagadaliśmyy w drodze, że nie przełączyłem na gaz po tankowaniu i poszła się #!$%@?ć cała rezerwa :(
  • Odpowiedz