Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem ludzi hejtujących Annę Lewandowską. Nie poleciała na kasę, bo poznała Roberta w czasach gdy nie był jeszcze popularny i bogaty. Mogłaby teraz nic nie robić, leżeć i pachnieć, a mimo to stara się być niezależna i zarabia na motywowaniu ludzi do zdrowego trybu życia.
Pobierz Niemamnicku - Kompletnie nie rozumiem ludzi hejtujących Annę Lewandowską. Nie polecia...
źródło: comment_xfNtWzjarcQBa0DDpAXJSqBlObinreA4.jpg
  • 95
tylko, że Chodakowska zapracowała na swoją sławę,


@AgniechaWykopuje: Czyli sugerujesz że fakt iż mąż Chodakowskiej jest w Grecji sławnym sportowcem i wybiła się na jego plecach w social mediach dzięki czemu w ogóle Polki o niej usłyszały jest zapracowaniem samemu na sławę? Ale masz racje, Polki nie wiedzą, że ona w Grecji jest dodatkiem do męża bo go nie znają, myślą że to przypadek że wyrosła z pod ziemi na guru
tylko, że Chodakowska zapracowała na swoją sławę, a Lewandowska wypromowała się przez męża. Jescze gdyby dobrze robiła to czym się zajmuje, ale często wypisuje głupoty. Ponadto, różowa wyżej słusznie zauważyła, że jej forma nie potwierdza tego fit stylu życia. Przed operacjami wyglądała jak typowa Anka i dalej widać ten przeciętny typ urody.

Reasumując: nie ma powodu by ją podziwiać/lubić.


I to właśnie jest zawiść. Możnby skoczyć na tym że po prostu wypowiada
@Formidable: tak pisał, a ja podałam powody przez które można ją nie lubić :) albo i hejtować, chociaż to już przesada.
@MamaIKillTheMan: a widzisz, nie miałam pojęcia, że on jest sławny w Grecji. Ja Ewę szanuję bo jest prekursorką trendu na ćwiczenia w Polsce, po tym jak wszedł jej Skalpel powstał boom na ćwiczenia i sporo kobiet ruszyło tyłki. Nie razi mnie to, że mówi o samoakceptacji i przy tym
Pamiętam też, gdy kiedyś wrzuciła zdjęcia swojego śniadania z dopiskiem, że jakie to zdrowe i pyszne śniadanko i wszystkim poleca, jakaś owsianka z różnymi cudacznymi nasionami.

Jedna z użytkowniczek wyliczyła, że miska takiej owsianki kosztuje 26 zł.


@rales: to jest przykład że w polsce nie warto się przyznawać do pieniedzy, w polsce wręcz nie można mieć pieniędzy
jak dla mnie to może jeść śniadania za 500zł i co najlepsze, bardziej mnie
@Nie_mam_nicku: Niech sobie motywuje ludzi do zdrowego trybu zycia, ale niech uzywa swojej celebryckiej funkcji do siania dezinformacji i #!$%@? głupot - a nie raz na jej facebookowej stronie widziałem informacje zwyczajnie szkodliwe i nieprawdziwe. Nawet teraz w ciągu 30 sekund znalazłem jakiś dziwny post na jej facebookowej stronie, z którego wynika, że posiadanie mikrofalówki powoduje bezsenność, zaćmę i zapalenie wyrostka robaczkowego.


@tahti: a ja myślałem że tylko biegunkę
@tomaszk-poz: Juz nie pamietam szczegolow ale glupio wyszlo bo:
- najpierw siegnela do kieszeni innych na fejsie
- ludzie sie oburzyli bo leczenie kosztowalo bodaj tyle co miesieczna wyplata Lewego.
- dopiero wtedy napisala ze od siebie sie tez dorzucila
- ludzie dalej nie rozumieli tego ze skoro chodzilo o taka super przyjaciolke dlaczego ona i Lewy i nie sfinansowali leczenia.

Nie wiem jak to sie skoczylo.
@worldmaster: dlaczego ona i Lewy mają finansować 100% leczenia? A może koleżanka nie chciała?
To, że Lewandowscy mają siano, nie oznacza, że mają wydawać na prawo i lewo. Coś się stanie i dochody stracą? Co wtedy?
@gdzieś czytałem, że zmarła.