Wpis z mikrobloga

@Nie_mam_nicku: Jest ładna, zgrabna i naturalna + wyszła bogato za mąż, marzenie większości kobiet więc jest hejtowana z powodu ludzkiej zazdrości. Dużo łatwiej lubić brzydką Chodakowską która ta siebie "kocha", której sport pozwolił się zaakceptować na tyle, że aż musiała sobie cycki zrobić.
Na logikę - Lewandowska od dziecka ćwiczy te swoje sztuki walki, jest lepiej przygotowana do bycia inspiracją dla grubasek, ale nie mogą się z nią utożsamić bo
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: I z tą niezależnością bym nie przesadzał, przecież gdyby nie Robert to nikt by o niej nie słyszał. Zarabia na tym że jest Lewandowską, za każdym razem prycham jak widzę reklamą z nią bo jest bardziej drewniana niż Kasia Cichopek.
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku też nie ogarniam. Na instagrame tez festiwal #!$%@? w wykonaniu różowych bo przypieprzają się dosłownie o wszystko. Jak mnie ktoś nie interesuje/nie przypadł mi do gustu to po prostu go nie śledze, nie czytam artykułów czy wzmianek a jak gdzieś mi mignie to scrolluje dalej. A tamte idiotki śledzą jej profil po to żeby hejtować i czytają pierdoły na pudełku żeby napisać że nie powinni o niej tyle pisać. Fuck
  • Odpowiedz
@Rimfire: Losowy przykład, nie chce mi się za głęboko angażować. ;)

https://www.facebook.com/zuzalirskadietetyk/posts/1138646542873621
https://rozprawazkolorowym.wordpress.com/2016/07/15/dieta-karmiacej-mamy/ proszę. Post pani Anny już zniknął z jej strony, mozna poczytać pozostawioną krytykę. ;) (pomijam wiekszosc przytyków z ostatniego linka, bo to takie typowe #!$%@? się na siłę, ale kilka podpunktów jest zasadnych).

I to nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek, ona często zabiera zdanie w tematach o których nie ma pojęcia, a źródłem jej wypocin
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: Pamiętam też, gdy kiedyś wrzuciła zdjęcia swojego śniadania z dopiskiem, że jakie to zdrowe i pyszne śniadanko i wszystkim poleca, jakaś owsianka z różnymi cudacznymi nasionami.
Jedna z użytkowniczek wyliczyła, że miska takiej owsianki kosztuje 26 zł.
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: nie trawię jej odkąd zrobiła zbiórkę kasy na leczenie swojej niby-przyjaciółki, gdzie potrzebne było bodaj jakieś 100 tysięcy złotych które Robert zarabia w jeden dzień, nie licząc jej zarobków. Rozumiem że wydawanie takiej kasy na inną osobę jest sprzeczne z biznesem, ale jak się kogoś mianuje "przyjacielem" i nie odczuje się nawet tej pożyczki to robienie zbiórek po obcych osobach jest żenujące.
  • Odpowiedz
posiadanie mikrofalówki powoduje bezsenność, zaćmę i zapalenie wyrostka robaczkowego

@tahti: Popytaj wśród ludzi cierpiących na bezsenność, zaćmę bądź zapalenie wyrostka robaczkowego czy mają mikrofalówkę. Założę się, że będą mieli prawie wszyscy.

I co teras? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tahti: O #!$%@? z tą mikrofalówką to pojechała xD

Przeprowadzono szereg eksperytmentów by potwierdzić szkodliwość działania pożywienia przygotowanego w kuchenkach mikrofalowych na nasze zdrowie. Badania na kotach zakończyły się wynikiem, który potwierdza te podejrzenia. Zwierzęta piły wodę i jadły posiłki podgrzewane w kuchenkach mikrofalowych. Po kilku tygodniach wszystkie zdechły mimo, iż nie było żadnych zewnętrznych oznak niedożywienia.

Kuchenki mikrofalowe powodują, że posiłki białkowe stają się toksyczne i nie są wchłaniane
  • Odpowiedz
  • 0
@tahti jaki dobry chemiczny żarcik, nie ma to jak używać niezbyt popularnej chemicznej nazwy H2O
Szanuje mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak to możliwe, żeby laska, która je tylko fit rzeczy, zamiast słodyczy mielone orzechy czy pączki z batatów i codziennie zawodowo ćwiczy, wciąż wygląda, jakby dopiero zaczynała?


@skumbageliza: Podobno zawodnicy karate nie powinni mieć zbyt dużej masy mięśniowej, bo przekłada się to na niższą skuteczność. Może coś w tym być, bo jednak osiągnięć sportowych w tym kierunku ma sporo.
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: @MamaIKillTheMan: tylko, że Chodakowska zapracowała na swoją sławę, a Lewandowska wypromowała się przez męża. Jescze gdyby dobrze robiła to czym się zajmuje, ale często wypisuje głupoty. Ponadto, różowa wyżej słusznie zauważyła, że jej forma nie potwierdza tego fit stylu życia. Przed operacjami wyglądała jak typowa Anka i dalej widać ten przeciętny typ urody.
Reasumując: nie ma powodu by ją podziwiać/lubić.
  • Odpowiedz