Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie rozumiem ludzi hejtujących Annę Lewandowską. Nie poleciała na kasę, bo poznała Roberta w czasach gdy nie był jeszcze popularny i bogaty. Mogłaby teraz nic nie robić, leżeć i pachnieć, a mimo to stara się być niezależna i zarabia na motywowaniu ludzi do zdrowego trybu życia.
Niemamnicku - Kompletnie nie rozumiem ludzi hejtujących Annę Lewandowską. Nie polecia...

źródło: comment_xfNtWzjarcQBa0DDpAXJSqBlObinreA4.jpg

Pobierz
  • 95
@Nie_mam_nicku: Niech sobie motywuje ludzi do zdrowego trybu zycia, ale niech uzywa swojej celebryckiej funkcji do siania dezinformacji i #!$%@? głupot - a nie raz na jej facebookowej stronie widziałem informacje zwyczajnie szkodliwe i nieprawdziwe. Nawet teraz w ciągu 30 sekund znalazłem jakiś dziwny post na jej facebookowej stronie, z którego wynika, że posiadanie mikrofalówki powoduje bezsenność, zaćmę i zapalenie wyrostka robaczkowego.
@Nie_mam_nicku: Ja tam jej nie hejtuję w ogólności, ale również zwróciłem uwagę na to co napisał Tahiti. Lewandowska motywuje ludzi do zdrowego trybu życia, tyle że robi to nieprofesjonalnie i często zamieszcza szkodliwe informacje. Dodając do tego jej popularność, mamy sytuację w której ogromna liczba ludzi jest wprowadzana w błąd.

Nie jestem ekspertem od zdrowego trybu życia, dietetyki czy podobnych rzeczy, jednak wiem z pierwszej ręki, że "case" Lewandowskiej jest mocno
@Nie_mam_nicku po części się zgodzę, fajnie że promuje zdrowy styl życia i stara się, żeby ruch i zdrowe jedzenie było modne, jednak dziwi mnie jedna rzecz :) jak to możliwe, żeby laska, która je tylko fit rzeczy, zamiast słodyczy mielone orzechy czy pączki z batatów i codziennie zawodowo ćwiczy, wciąż wygląda, jakby dopiero zaczynała?
(To jest chyba zdjęcie z ostatniego lata)
skumbageliza - @Niemamnicku po części się zgodzę, fajnie że promuje zdrowy styl życia...

źródło: comment_VmLrnZJT4EplJKVukCxItcXgOXizd9Dp.jpg

Pobierz
@Nie_mam_nicku: Bo jest bogata. Na pewno złodziejka.

http://www.pudelek.pl/artykul/105158/lewandowska_zbiera_pieniadze_na_operacje_chorego_chlopca_jeszcze_ci_nie_wstyd_wolac_kasy_od_zwyklych_ludzi/

Masz tyle kasy to nie wstyd Ci jeszcze wolac kasy od innych zwyklych ludzi? Brak slow i brak jakiegokolwiek wstydu. Zenada! Poprostu wplac i uratuj czlowieka bo cie stac! Juz na kolezanke wolala i co...


Kit z tym, że jest w stanie wygenerować dzięki wizerunkowi dodatkowy przychód, żeby zarobić na pomóc komuś. Trzeba hejtować i tyle.
nie raz na jej facebookowej stronie widziałem informacje zwyczajnie szkodliwe i nieprawdziwe. Nawet teraz w ciągu 30 sekund znalazłem jakiś dziwny post na jej facebookowej stronie, z którego wynika, że posiadanie mikrofalówki powoduje bezsenność, zaćmę i zapalenie wyrostka robaczkowego.


@tahti: Jak bardzo szkodliwa jest ta informacja i z jakiego niby to powodu? Bo co, ludzie przestaną jeść niezdrowo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rimfire: To nie chodziło o jedzenie zdrowo czy niezdrowo, niech sobie postuje przepisy na glutenfree pączki, nic mi do tego - ale poruszyła jakiś medyczny temat, o którym raz, że nie ma pojęcia i nie potrafi go rzetelnie ocenić, a dwa, był nieprawdziwy ze stanem współczesnej wiedzy i zwyczajnie szkodliwy, i zahaczał o jakieś altmedowe czarymary. Co innego postować przepisy na pączki i reklamować buty nike, a co innego zawierać głos
@tahti: A, spoko. Tak napisałem, bo śmieszne zestawienie Ci wyszło z tą mikrofalówką. Masz może jakiś przykład tych rzekomych bzdur, które opisujesz? Nie chcę sobie wyrabiać o kimś zdania bez konkretnych cytatów.