Wpis z mikrobloga

To, że Lewandowscy mają siano, nie oznacza, że mają wydawać na prawo i lewo.


@tomaszk-poz: Nie nazwałbym ratowaniem życia przyjaciólki "wydawaniem na lewo i prawo". Z tego co pamietam nie chodziło o zrujnowanie budzetu Lewandowskich stąd oburzenie ludzi.
Po prostu cała sytuacja była niezręczna. Może gdyby Lewandowska jakoś inaczej rozpoczela temat tej zbiorki inaczej by to wyglądało.

gdzieś czytałem,
  • Odpowiedz
przecież gdyby nie Robert to nikt by o niej nie słyszał. Zarabia na tym że jest Lewandowską,


@MamaIKillTheMan: i tak i nie.
W swojej branzy byla znana bez meza - osiagala sukcesy spore. I w swiecie sportow walki byla znana.
Meza poznala, gdy oboje byli jeszcze gowniarzami, wiec to nie tak, ze sie na jego plecach odbila
  • Odpowiedz
Ciało ma ładne, żadnej oponki nie ma, tyłu nie pokazała ale cellulitu też pewnie nie ma, a to że figury nie ma... No nie ma, tego żadne ćwiczenia nie zmienią, taki ma układ kości. Kości biodrowe ma jak chłop przez co nie ma płynnego przejścia między wcięciem w talii a szerokimi biodrami w odcinku paska. W tym miejscu ona jest wklęsła. Ćwiczenia/odchudzanie tylko bardziej uwidocznią tę wadę. Na poniższym rysunku: kolor czerwony
tinka69 - Ciało ma ładne, żadnej oponki nie ma, tyłu nie pokazała ale cellulitu też p...

źródło: comment_WJscZt060masPlaoGovj3YLIGIyVCp55.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: Osobiście nic do niej nie mam, ale wkurza mnie to, że rozsiewa na fejsie jakieś gówno-fakty o glutenach, mikrofalówkach, czy #!$%@? wie o czym jeszcze. Potem Grażyny łykają te brednie jak pelikany, bo znana baba z telewizji tak powiedziała.

Typowe #!$%@? głupot ludzi, którzy myślą, że jak sa popularni, to wiedzą o czym mówią
  • Odpowiedz
W swojej branzy byla znana bez meza - osiagala sukcesy spore. I w swiecie sportow walki byla znana.

Meza poznala, gdy oboje byli jeszcze gowniarzami, wiec to nie tak, ze sie na jego plecach odbila przeciez.

Owszem, gdyby on nie osiagnal obecnie sukcesu w sporcie znacznie popularniejszym, to i ona bylaby znacznie mniej znana, ale - mimo, ze nie jestem jej fanka - trzeba dziewczynie przyznac, ze swoje rowniez osiagnela i nie
  • Odpowiedz
A ilu znasz karateków którzy występują w reklamach i chadzają na na ścianki?


@MamaIKillTheMan: a przeczytales moj caly post? :>
chyba niezbyt dokladnie, wiec Ci zacytuje:

Owszem, gdyby on nie osiagnal obecnie sukcesu w sporcie znacznie popularniejszym, to i ona bylaby znacznie
  • Odpowiedz
@MamaIKillTheMan: coś mi się nie chcę wierzyć w to co piszesz, bo mam koleżankę, która była na takich turnusach z Chodakowską zanim ona się w ogóle stała popularna i bardzo je sobie zachwalała. Osobiście za obiema nie przepadam, ale jak kogoś motywują to chyba dobrze.
  • Odpowiedz
@Nie_mam_nicku: nie śledzę jej w internecie, więc nie wiem co wypisuje, ale drażni mnie jej maniera i to że jest WSZĘDZIE. Chodakowska jednak promuje się z umiarem i głównie okołobranżowo, a Lewandowscy chyba przyjmują każdą propozycję reklamy jaka im się nawinie. Serio, piłkarz i karateka reklamują szampon na łupież, albo maszynki do golenia?
No, i z tego co pamiętam Lewandowska brała udział kiedys w idiotycznej kampanii "przeciw zwolnieniom z WFu",
  • Odpowiedz