Wpis z mikrobloga

a tak wogóle to jestem ciekaw jakiego ty masz mężczyznę, może pochwal się, czy może jesteś samotną matką z bachorem, którą zostawił cudowny tatuś


@smokingbuddah: Oho, skończyły się argumenty to zaczynamy walenie ad personam ( ) Wytrzyj swoje łezki chłopczyku, gdybyście nie mieli z graniem problemu nie pojawiłoby się tyle komentarzy oburzonych, bliskich płaczu chłopców próbujących zaprzeczyć prawdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@agnieszkaaga: mój to nie paszczur ale spodobało jej się kilka moich gier po prostu i a na niektórych lubi się wyżyć ;) wiec to nie w 100% prawda tak są takie których gry to całe życie i przyznam ze to takie 1/10 ale jak dziewczyna lubi kilka gier to odrazu podludź ? Pomyśl ;)
  • Odpowiedz
@agnieszkaaga: tez odróżniaj prawdziwych graczy od "przelotnych" graczy ja lubię gry ale nie gram w nie gdy muszę coś zrobić z moim różowym tylko od czasu do czasu jakiś Gta, cod czy driveclub a nie te CS, LOL dla pod ludzi :)
  • Odpowiedz
@jestem-tu:

W Katowicach trwa teraz IEM. Może tam pojedziesz i powiesz głośno co myślisz?


W odróżnieniu od dzieci z liceum ja nie mam czasu na jeżdżenie po "imprezach" dla stulejek ( ) Mam "dorosłe obowiązki", jak dorośniesz to zrozumiesz :)

Poza tym, gdybym powiedziała głośno co myślę to co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy uciekliby z imprezy wypłakać się do mamusi?
  • Odpowiedz
za to ty pewnie siedzisz przed TV albo czytasz książki i uważasz się za kogoś lepszego :D


@Esubane: Czytając książkę/oglądając TV, zbierasz informację, masz przemyślenia, dochodzisz do jakichś wniosków, poznajesz odczucia innych, poznajesz inny niż swój świat. Co co granie oferuje to zdecydowanie za mało jak na ślęczenie po kilka godzin dziennie przed kompem. To proteza życia. Łatwa i przyjemna ale jednak nieprawdziwa.
  • Odpowiedz
@agnieszkaaga:

Zawodowo projektuję, buduję oraz zarządzam sieciami teleinformatycznymi. Dodatkowo administruję serwerami oraz sieciami biznesowymi. Z uwagi na zapotrzebowanie rynkowe, zacząłem wdrażać się w eMarketing, eCommerce oraz SEO.

Prywatnie znam się na remontach budowlanych na potrzeby domowe. Potrafię założyć, zmodernizować i naprawić sieć elektryczną w domu. Hydrauliką moje dłonie też są skalane.
To pozwala mi na przeprowadzenie dość obfitego remontu domu własnoręcznie na poziomie wręcz idealnym ze względu na to, że nie pozwalam sobie
  • Odpowiedz
@TaoHosts:

Zawodowo projektuję, buduję oraz zarządzam sieciami teleinformatycznymi. Dodatkowo administruję serwerami oraz sieciami biznesowymi. Z uwagi na zapotrzebowanie rynkowe, zacząłem wdrażać się w eMarketing, eCommerce oraz SEO.

Prywatnie znam się na remontach budowlanych na potrzeby domowe. Potrafię założyć, zmodernizować i naprawić sieć elektryczną w domu. Hydrauliką moje dłonie też są skalane.

To pozwala mi na przeprowadzenie dość obfitego remontu domu własnoręcznie na poziomie wręcz idealnym ze względu na to, że nie pozwalam sobie na niedociągnięcia.

Cytowany tekst...W wolnych chwilach dokształcam
  • Odpowiedz
To chyba jakis robol. Normalny facet dzwoni do serwisu zeby to ogarneli nie pieprzy sie z p--------i ;)


@Corranh: Pieprzy z pierdołami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oh, jaka wasza nieporadność jest słodka. Gotować też nie, bo sobie pobrudzi swoje zniewieściałe dłonie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś poziom samodzielności facet musi prezentować, bo inaczej to p----ś a nie facet (
  • Odpowiedz
@agnieszkaaga: Rozumiem, że twoje doświadczenie z osobami, które grają na komputerze to zapewne solidne kilka godzin dziennie.

Przykre, że doświadczyłaś związku, gdzie gra komputerowa plasuje się nad Tobą, twoimi uczuciami oraz potrzebami.
  • Odpowiedz