Wpis z mikrobloga

@agnieszkaaga: Nieudacznikiem moge nazwać osobę bezrobotna lub nie radzącą sobie w życiu. A co to ma wspólnego z grami? Każdy mój znajomy gra w gry, każdy z nich jest po 30stce i każdy ma ułożone życie.
Przykro mi, ale masz skrzywione spojrzenie na tą kwestię.
@nadszyszkownik_kilkujadek: Jeżeli ktoś ma jakieś zainteresowania, pasje to gry są stratą czasu i dodatkowo bardzo uzależniają. Podczas grania na pewno nie dasz sobie szansy na przeżycie czegokolwiek. Więc jeśli to jest hobby dorosłego faceta i zabiera mu to dużo wolnego czasu to owszem, głupie to i dziecinne.
@agnieszkaaga: xD rozumiem ze jak gram w szachy z kolegą to oboje jesteśmy dzieciakami, tzn jak na żywo to nie ale jak w szachy blitz na chess com to jestem dzieciakiem? A jak taki dan bilzeran gra w pokera na pieniądze online to tez jest dzieciakiem (mimo ze chyba do biednych i mało pppularnych nie należy xD) ?
I co z takimi panami jak Jarosław Boberek, Piotr Fronczewski, czy Cezary Pazura
@agnieszkaaga: A ja ujmę to tak: Brzmisz jak niedowartościowana panna, nie mająca zainteresowań lub chodząca na zumbe od tygodnia, próbującą dodać sobie animuszu, poprzez obrażanie innych i wyśmiewanie tego, czego jej mały móżdżek nie rozumie. Każdemu przyjemność sprawia co innego i nie tobie oceniać co jest Ok a co nie. Jeśli ktoś lubi grać i tak sobie ułożył życie, ze w dodatku zarabia na tym co lubi i to zarabia dobrze,
A jeśli ktoś ma rodzinę, dobrze płatną pracę lub własną firmę, a w wolnym czasie gra w gierki? To dzieciak, czy mężczyzna?


@jestem-tu: Jak skończysz liceum chłopczyku to sam zobaczysz, że mężczyzna mający rodzinę, dobrze płatną pracę lub własną firmę nie ma na to czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jestem-tu: Jak skończysz liceum chłopczyku to sam zobaczysz, że mężczyzna mający rodzinę, dobrze płatną pracę lub własną firmę nie ma na to czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@agnieszkaaga: w jakim ty dużym błędzie jesteś dorosła kobieto, pojęcia nie masz :) Ile masz lat, 25?
@hemoglobinka: Pewnie masz chłopaczka-gracza i jest ci z tym tak źle, że próbujesz go usprawiedliwiać, bo jesteś w stanie znieść wszystko byleby jakiegoś mieć :) Przykro mi, ale nie powinnaś się męczyć i jego wychowanie zostawić matce, a sobie znaleźć prawdziwego mężczyznę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@agnieszkaaga: Ale ja nie rozumiem po co atakujesz takim tematem ludzi, którzy mają takie zainteresowania, no i dobrze nie jesteśmy mężczyznami i co, masz jakieś z tym problemy, że wylewasz tu swoje żale, wogóle nie rozumiem po co wchodzsz w ten tag, bo normalna inteligentna kobieta nie wchodzi na tego typu fora i nie wylewa tego typu smutków a tak wogóle to jestem ciekaw jakiego ty masz mężczyznę, może pochwal się,