Wpis z mikrobloga

@Shisan: Ale ja miałam swoje powody żeby go obrazić. Jeśli tam czasem facet dostanie opierdziel od kobiety, powinien powiedziec trudno a nie ją wyzywać. Trochę honoru panowie (chłopcy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)) a ty się dziewczyno szanuj i nie przytakuj im.
  • Odpowiedz
@agnieszkaaga w takim razie szkoda że boisz się własnych przekonań, i takiej kobiety jak Ty to nigdy nie chciałbym mieć pewnie nieraz to słyszałaś więc Ci to oszczedze. Kolejna sprawa, narobiłaś szumu i na tym powinien być koniec nic sensownego nie wnioslas jesteś przekonana święcie o swoim pogladzie a kiedy ktoś chce podyskutować odmawiasz bo wiesz że nie masz racji. Pozdrawiam i wzywam do kulturalnego odpisywania.
  • Odpowiedz
@agnieszkaaga: Chciałem rozmowy na merytorycznym i konstruktywnym poziomie, ale nie umożliwiasz mi tego.
Nie potrafisz nawet podać podstawowych wartości, którymi się charakteryzujesz.

Skoro masz wymagania, miło by było podać również co masz do zaoferowania - ot taka kultura.
Ale po raz trzeci zbywasz moje pytanie obrazem kompletnie wyssanym z
  • Odpowiedz
Kobiet nie ma prawa nikt obrażać

Ale ja miałam swoje powody żeby go obrazić


Żadne podwójne standardy

@agnieszkaaga: Nie no, dotychczas sprawiałaś wrażenie naprawdę rzeczowej kobiety, ale teraz? Teraz po prostu stroisz sobie drwiny.
  • Odpowiedz
Moje zniewieściałe dłonie są smęczone po treningach, a gotować nie lubię i mi się nie chce.


@Corranh:

Mężczyzna, który nie potrafi gotować [ewentualnie szczytem jego możliwości jest woda na herbatę i jajka na twardo], to p---a, a nie facet. Pozwólcie, że pozwolę sobie zacytować fragment książki Piotra C. W sensie „Pokolenie Ikea. Kobiety”. Piotrek to taki aspirujący Bukowski. Sporo mu brakuje, ale się, chłoptaś,
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Przynudzasz jak typowy szczurowaty księgowy bez charyzmy i osobowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, ale nie postrzegam Ciebie jako kobiety, która nadaje się do związku


Napisałam ci przecież, że nie jestem zainteresowana spotkaniem z tobą, nie zrozumiałeś? ( )
  • Odpowiedz
i takiej kobiety jak Ty to nigdy nie chciałbym mieć


@kok0si: Hahaha, zabawny jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakładając, że jakakolwiek kobieta by ciebie chciała ( ) Co jak co, ale podejrzewam że ty sobie na wybrzydzanie w tej kwestii nie powinieneś pozwalać, groźny gimnazjalisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TaoHosts: No to skoro już sam siebie pięknie podsumowałeś to wracaj się wypłakać do mamusi, jak to z ciebie jest męski przystojny kawaler, a jak bardzo te kobiety złe i niedobre ( )
  • Odpowiedz
Dlaczego? Przytaknę temu kto ma rację. Jeśli to jest oznaka nieszanowania się - to ja nie mam więcej pytań.


@Shisan: Jeśli przytakujesz ludziom, których poglądy uwłaczają kobietom to owszem.
  • Odpowiedz
Chcesz powiedzieć, że masz więcej niż 18 lat i całe niedzielne popołudnie spędziłaś rozmawiając o grach na stronie ze śmiesznymi obrazkami? No to chyba jednak ty masz problem.


@porucznikBorewicz: W zamierzeniu liczyłam na kulturalną dyskusję na poziomie, ale jak widać jest tu zbyt dużo niedojrzałych chłopców by mogło się to udać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@agnieszkaaga Pozwolę sobie zauważyć że to Ty obrazasz tutaj każda osobę która się z Tobą nie zgodzi, a Twoja opinia o mnie? Hmm, kurczę źle próbujesz uderzyć, ale próbuj dalej. A powiedz prosze dlaczego wstydzisz się swoich poglądów?
  • Odpowiedz
Po co się tłumaczysz ze swojej słabej manipulacji słów?

Zacznij się zachowywać jak dojrzała kobieta, bo przynosisz wstyd tejże pięknej płci.


@TaoHosts: Oh, nie smuć się już. Chodź, przytulę cię i pocieszę skoro mama tego nie zrobiła. Zaradny, bogaty, atrakcyjny kawaler, wspaniały mężczyzna!

  • Odpowiedz