Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak #niebieskiepaski chcą żeby im okazać "jestem zainteresowana"? Już na spotkaniach. Jakoś trafiam na takich co chcą dostać takim sygnałem prosto w twarz, bo inaczej tego nie widzą. Zapraszam sama na spotkania, ale jestem zbyt nieśmiała by się całować, więc myślą, że są kolegami. Dlaczego wy tak szybko wszystko chcecie? Jakbym nie była zainteresowana to bym z wami nigdzie nie chodziła, na żadne kawki, spacerki, kino.
#rozowepaski jak to u was było? Jakie dawałyście znaki? Jestem zbyt subtelna, zbyt nieśmiała i zamknięta w sobie by być w związku :( :( :( #tfwnobf #feels #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 19
PlujacaSamica: zaproś go do domu powiedz, że na kolacje ze śniadaniem. Jak wejdzie zamknij drzwi na klucz i powiedz, że teraz jego frankfuter nalezy do Twojego pieroga. Potem sie rozbierz i pocierając swojego pieroga zapytaj czy nie chciałby Ci umyć piersi i wejdz do łazienki. Jak tego nie zakuma to nie wiem co może pomóc( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Asterling