Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 książek Ale wtopa!, które z przyjemnością oddamy w Wasze ręce. Nie będzie to jednak klasyczne rozdajo, mamy dla Was zadanie! I to wcale nie łatwe! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Opowiedz nam o swojej największej życiowej wtopie, jaką udało Ci się popełnić! Możesz to zrobić tutaj pod naszym wpisem, albo - jeśli uważasz, że Twoja historia zasługuje na osobny wątek - wykorzystaj do tego tag #alewtopa Autorów dziesięciu najlepszych historii nagrodzimy wspomnianymi książkami :-)


Powodzenia! ( )

[Edit 24.02.2017 - lista nagrodzonych ] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czytajzwykopem #wykop #ksiazkiwykopu #konkurs #insignis
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 ksi...
źródło: comment_nGgI4vVEf3HRZTI05VaZH23qz6x0qsJ6.jpg
  • 153
@wykop:
1. Chlej ze znajomymi w lesie, biwak, namioty taka sytuacja
2. Jeden kumpel starszy o trzy lata (dajny mu Anon)
3. Kumpel z klasy pyta: te, neo_vir, pamietasz te Agatke z e klasy?
4. No #!$%@? jasne, to ta karyna co dawala dupy calej szkole
5. Wszyscy dookola czerwoni ze smiechu, jeden lezy i sie turla
6. Anon tez leje i mowi: a bo widzisz, #!$%@?, zareczylem sie z nia
@wykop: Kilka lat temu pojechałem w odwiedziny do kumpla do Poznania i pech chciał, że totalnie się zgubiłem, a bateria w moim telefonie wyczerpała się szybciej niż studnia Darfurze. Powiem Wam, miałem niezłego stracha - środek nocy w obcym mieście, wszędzie krążą patrole sebiksowskie, a tutaj ja sam zdany na pastwę losu. Mój mózg wkroczył na szczęście na wysokie obroty, a ja niczym inwestujący w Amber Gold postanowiłem zaryzykować i zapukać
Kiedyś spróbowałem tego #!$%@? rogala, którego sprzedawają w Poznaniu w listopadzie. Bleee, to była najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem, do tej pory mam traumę. To była właśnie moja największa życiowa wtopa. Oczywiście, po założeniu konta wykop.pl, ale to już ktoś wyżej napisał.
Zrobienie testów na środowisku RC zamiast na środowisku TEST.

Wiem że nie jest to tak zajebiste jak zrobienie dropa na bazie klienta bez backupu ale może się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykop: kiedyś na studiach miałem mieć prezentację u dr Zielińskiego, ale zapomniałem pendrive'a z nią, więc stwierdziłem, że mogę pobrać z gmaila bo wcześniej mu ją wysyłałem. wykładowca uparł się, że nie wyłączy projektora i muszę się zalogować na widocznym na całą salę ekranie. wpisanie nazwiska wykładowcy niestety wyświetliło również dwa (co ciekawe w założeniach żartobliwe, nie hejterskie) nagłówki maili z prezentacjami od kolegów, którzy zrobili wcześniej i z których chciałem
@wykop: Kiedyś w podstawówce podczas ferii zimowych chodziłem na sale gimnastyczną przy szkole, by grać tam w tenisa stołowego, w siatkówkę czy w coś innego. Tego dnia przyszedłem jakoś wcześniej, bo było jeszcze zamknięte. Nie chcąc potem tracić czasu na przebieranie, postanowiłem założyć spodenki przed drzwiami. Nie pytajcie, co mi do głowy strzeliło, bo naprawdę nie wiem.

Na początku szło całkiem nieźle. Zdjąłem spodnie, wyciągnąłem spodenki z plecaka i już miałem