Wpis z mikrobloga

Witam Witam,
Jestem pierwszym odbiorcą listu, wiem wiem troche się poopierdzielałem z kontynuacją akcji u odrazu przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z odbiorem listu nie było problemów, dowodu wręcz przekonaniu wielu w pierwszym wpisie podać nie trzeba było. Po 2 dniach go jeszcze nie było ale w dniu trzecim już dotarł
Tak czy siak, list otrzymałem, przyjąłem pamiątkę od @wykopaliskarz wrzuciłem coś od siebie i dzisiaj wysłałem do Krakowa do poczty w miejscu pokazanym na zdjęciu. List dojdzie zapewne w piątęk.

Aby go odebrać, w urzędzie pocztowym trzeba się spytać o niepolecony list na nazwisko Mirosław Białek, najlepiej dodając że to jest poste restante by ułatwić zadanie.

Niech następny odbiorca napisze na mirko gdy odbierze list i akcję kontynuuje w następnym mieście, w miarę możliwości szybciej niż ja :)
W razie pytań możecie pisać na pw
#posterestante w #krakow ie i #rozdajo ?
Bladyy - Witam Witam,
Jestem pierwszym odbiorcą listu, wiem wiem troche się poopierd...

źródło: comment_gLiXGCNTmtMB6laVrmZSkCntzdRyCfta.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Beata928: list jest nie polecony i nie byłem proszony o dowód, a czy wogóle sprawdzają czy płeć pasuje do imienia idk
Na liście z tyłu napisałem, żeby wydać pierwszej osobie która się przedstawi na nazwisko Mirosława Białka i że to akcja wykop.pl, więc jest wysoka szansa że wydadzą.
  • Odpowiedz
@Bladyy: Dzięki, i tak mam tag #posterestante w obserwowanych. Kurde, za miesiąc będę w Krakowie i sam mógłbym odebrać, ale to już będzie za późno. Ktoś inny będzie mógł to zrobić.

No to jak napisałeś na liście z tylu, ze to z wykopu to na bank ktoś z poczty to przejmie po drodze


@JaSebek: Tak samo pracownik poczty może przejąć każdą inną przesyłkę niepoleconą i nikt
  • Odpowiedz
@orkenzord: Sprawdziłem teraz. Na Daszyńskiego jest FUP 1 (filia urzędu pocztowego) z kodem pocztowym 31-037. UP 1 jest na Westerplatte z kodem pocztowym 31-045. Obie placówki dzieli dokładnie 850 m piechotą (wg map google). Przez pomylony kod mogą być jakieś zawirowania, ale jest podana ulica, więc ostatecznie i tak na pewno dojdzie.
  • Odpowiedz