Wpis z mikrobloga

Jutro mówię swojej koleżance, która trzyma mnie w #friendzone, że niestety ale nie możemy dalej utrzymywać ze sobą kontaktu tak jak teraz. Za dużo się starałem i za każdym razem stawiałem jej szczęście ponad swoim. Wiem, że to żałosne i szkoda, że ona nie widzi we mnie kogoś więcej, bo wiem, że jestem osobą, z którą utrzymuje najlepszy kontakt. Ale cóż, albo do przodu albo wcale.
#tfwnogf #przegryw
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StormtrUper: zamiast robić z siebie cipeusza, zaproś ją na kolację. Coś ugotuj, zapodaj wina i idź va bank. Znaczy się spróbuj przytulić, pocałować, iść na całość.
Co masz do stracenia skoro i tak chcesz ją znarcić? A może pyknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie jak będziesz takie gadki żenujące jej zapodał jak opisałeś, to stracisz jedyną rzecz, która jest tu jeszcze możliwa do stracenia.
  • Odpowiedz
@fastmotion: @twardziel_psychopata: @Mordeusz: Macie racje, tylko op pewnie liczy ze jak wywali kawe na lawe, to moze cos jeszcze ugra.
To jest cos w stylu, tonacy brzytwy sie chwyta.
Dla mnie tez nie jest do ogarniecia temat, znam sie z kims x (xx) lat ok nie wyszlo nam ok FZ i jeb zrywam kontakt, nie bedziemy juz znajomymi itd... Ale ja tez nie rozumiem jak mozna
  • Odpowiedz
Dla mnie tez nie jest do ogarniecia temat, znam sie z kims x (xx) lat ok nie wyszlo nam ok FZ i jeb zrywam kontakt, nie bedziemy juz znajomymi itd...


@PurpleHaze: No ale on się męczy tą znajomością.

Tyle ze ja to juz stary jestem i te nowomodne relacje oparte glownie na braniu i hedonizmie jakos mnie omijaja.


Ja tak samo przy średniej Wykopowej i mam odwrotnie, żałuję, że w
  • Odpowiedz
@Mordeusz: no ale kurde co to znaczy meczy znajomoscia? To ze probuje i kombinuje jak wejsc w relacje wyzszego poziomu z dziewczyna, co jest niemozliwe, to tylko i wylacznie jego wina. To juz nie mozna miec po prostu kolezanki?
Toz to zero jedynkowe podejscie, albo bedziemy razem, albo o tobie zapominam. No chyba ze ja zle interpretuje wpis OPa, bo napisal "nie możemy dalej utrzymywać ze sobą kontaktu tak jak
  • Odpowiedz
Że za każdym razem jak ma kogoś nowego to się na nim zawodzi


@StormtrUper: chce se poruchac jak najwiecej, chyba nie sadzisz, ze ona jest super duper a z kazdym innym jest cos nie tak
nie jest warta wiele kolego, olej
  • Odpowiedz
no ale kurde co to znaczy meczy znajomoscia? To ze probuje i kombinuje jak wejsc w relacje wyzszego poziomu z dziewczyna, co jest niemozliwe, to tylko i wylacznie jego wina. To juz nie mozna miec po prostu kolezanki?


@PurpleHaze: Kurde chłopie on jest w tej dziewczynie zakochany i nie może jej traktować jak koleżanki.

Koleżanka może być koleżanką, jak ktoś jest zakochany i jest traktowany jako kolega, to go boli.
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że gdy ja zaczynałem swoje podboje, to termin friendzone był mi nie znany, ale po prostu miałem swoją dumę i jak nie wychodziło, to odchorowywałem i szukałem dalej.
  • Odpowiedz
@Kolmetoista: @Mordeusz: no ale op skoro jest zakochany + chce wypalic (nie wiem w jakim celu) z takim oswiadczeniem jak powyzej, to chyba zdaje sobei sprawe ze nic z tego nie bedzie. I trzeba to sobie po prostu wybic z glowy, zakochanie zakochaniem, ale skoro nie ma szans na nic wiecej, to chyba kazdy myslacy czlowiek odpusci. Predzej czy pozniej, a tu z tego co rozumiem to juz
  • Odpowiedz
Zwykle ograniczenie znajomosci, kontaktow, podejscie jak do kazdej innej znajomosci juz nie wystarcza?


@PurpleHaze: Nie wystarcza, bo jak on zacznie powoli zbierać się do kupy, to ona się odezwie za tydzień lub dwa i on znowu będzie emocjonalnym wrakiem. Przecież to proste jak 2+2.

No kurde, nie wiem co ktos musialby zrobic bym mogl kompletnie wyrzucic czlowieka ze swojego zycia, odciac sie, pokasowac wszelkie numery, pourywac wszystkie
  • Odpowiedz