Wpis z mikrobloga

Jutro mówię swojej koleżance, która trzyma mnie w #friendzone, że niestety ale nie możemy dalej utrzymywać ze sobą kontaktu tak jak teraz. Za dużo się starałem i za każdym razem stawiałem jej szczęście ponad swoim. Wiem, że to żałosne i szkoda, że ona nie widzi we mnie kogoś więcej, bo wiem, że jestem osobą, z którą utrzymuje najlepszy kontakt. Ale cóż, albo do przodu albo wcale.
#tfwnogf #przegryw
  • 92
  • Odpowiedz
@kartofeel: @kartofeel: @zle_sny_rabina: @Nova24: ona już i tak wie, bo kiedyś już poruszałem ten temat, także jutro tylko jej powiem, że no sorry, ale sam też chcę sobie ułożyć, życie, a nie czekać na nią nie wiadomo do kiedy i czy w ogóle. Ale wiecie co jest najgorsze. Że za każdym razem jak ma kogoś nowego to się na nim zawodzi, a wiem, że na mnie by się
  • Odpowiedz
@StormtrUper: spokojnie, to teraz tylko będzie się ruchać z kim popadnie, a za pół roku napisze do Ciebie, że ma depresję i jest sama ze wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. jak jest naprawdę szurnięta, doda, że ją zgwałcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@effen773: serio Ci mówię, nie jest jakąś tępą dzidą, czy tam różowym paskiem gadającym tylko o paznokciach i ubraniach. Ale ma za duże wymagania po prostu chyba i nie potrafi docenić tego co ma
  • Odpowiedz
@StormtrUper: Zacznij ją ignorować - nie odpisuj na wiadomości (a jak już to monosylabami po godzinie). A jak zapyta o co chodzi to powiedz, że masz kogoś i chcesz tej nowej poświęcić całą swoją uwagę. A potem usiądź wygodnie i patrz jak świat płonie...
  • Odpowiedz
@StormtrUper:
to co 2 posty wyżej.

Ona pewnie się tobie żali. A jak kogoś poznasz, odkochasz się w niej, w tamtej zakochasz i wszystko będzie proste. A jak po prostu zerwiesz znajomość to dalej będziesz o niej myślał, przynajmniej przez parę miesięcy...

czemu po prostu nie zaczniesz jej traktować jak koleżanki? Zrywanie kontaktu bo nie możesz zamoczyć to jakiś idiotyzm


@twardziel_psychopata: facepalm...
  • Odpowiedz
Jutro mówię swojej koleżance, która trzyma mnie w #friendzone, że niestety ale nie możemy dalej utrzymywać ze sobą kontaktu tak jak teraz. Za dużo się starałem i za każdym razem stawiałem jej szczęście ponad swoim. Wiem, że to żałosne


@StormtrUper: Masz rację, że to żałosne. Nic jej nie mówi, po prostu ogranicz kontakt do minimum, a jak się będzie dopytywała, to jej napisz bardzo krótko, dlaczego to robisz. Jak będzie
  • Odpowiedz