Wpis z mikrobloga

Wkurzylam sie trochę bo byłam na rozmowie o staż i głupia godziłam sie na wszystko nawet jak zapytano czy będę mogła przyjść w weekendy. Na koniec dowiedziałam sie tez ze: No bo wie pani my tu nie mamy sprzątaczki i trzeba czasem sprzątnąć. Okej korona mi z głowy nie spadnie przecież jak umyje podłogę. Ale pani pożegnała mnie słowami: oh mamy tyle kandydatów No nie wiem czy Panią wezmę, nie wiem nie wiem. A na skierowaniu z UP o decyzji napisała: odpowiedz dam w późniejszym terminie. Nosz kurrr... pójdę jutro do urzędu i powiem ze chcą żeby stażysta przychodził w weekendy, i o sprzątaniu tez nie omieszkam wspomnieć. Mam nadzieje ze wycofają im ta ofertę z UP. #zalesie #pracbaza #staz #korposwiat
  • 145
@evvelina: czemu nie uciekasz z wiochy? Największe januszostwo jest właśnie w małych miejscowościach, lepiej wyjedź gdzieś do miasta choćby 50k mieszkańców i może coś znajdziesz. Albo do wojewódzkiego.

Ogólnie rzecz biorąc to kobietom chyba ciężej o początki w pracy - niby są możliwości typu hostessa itp ale odpada budowa czy większość linii produkcyjnych gdzie często faceci stawiają pierwsze kroki. Ale trzymam kciuki.
@zielonymariuszek: No stronę urzędu odwiedzam codziennie ale ze tam coś znajdę to nie mam nadziei zbytnio :) raczej na własna rękę szukam. @Bambro: chętnie bym wyjechała ale jak pisalam wyżej- niebieski ma tu prace w zawodzie z której jest bardzo zadowolony. Ale widząc moja sytuacje coraz częściej myśli żeby gdzieś właśnie sie przeprowadzić. U mnie w mieście jest pare właśnie zakładów produkcyjnych i non stop molestuje ich swoim cv ;D