Wpis z mikrobloga

Wkurzylam sie trochę bo byłam na rozmowie o staż i głupia godziłam sie na wszystko nawet jak zapytano czy będę mogła przyjść w weekendy. Na koniec dowiedziałam sie tez ze: No bo wie pani my tu nie mamy sprzątaczki i trzeba czasem sprzątnąć. Okej korona mi z głowy nie spadnie przecież jak umyje podłogę. Ale pani pożegnała mnie słowami: oh mamy tyle kandydatów No nie wiem czy Panią wezmę, nie wiem nie wiem. A na skierowaniu z UP o decyzji napisała: odpowiedz dam w późniejszym terminie. Nosz kurrr... pójdę jutro do urzędu i powiem ze chcą żeby stażysta przychodził w weekendy, i o sprzątaniu tez nie omieszkam wspomnieć. Mam nadzieje ze wycofają im ta ofertę z UP. #zalesie #pracbaza #staz #korposwiat
  • 145
  • Odpowiedz
@evvelina: niestety life is brutal, mi na szczęście udało się po znajomosci iść do mniejszej firmy, ale tutaj nie ma czegoś takiego, że #!$%@? do mopa czy coś. Też trochę z ludźmi mam czasami słabo, bo najmłodszy jestem, ale nie daje sobie w kasze dmuchać. Mimo to jak widzę, jak firmy traktują swoich pracowników, to aż boje się zmieniać kiedyś prace ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
Powiedziałam w up jak sie sprAwa miała babka zrobiła mine typu : a #!$%@? mnie to boli i powiedziała ze to niezgodne ze stażem to jej mowię ze wiem i po to jej to zgłaszam. Ona mówi ze mogę napisać skargę ale nie będzie ofc anonimowa.... żenada roku osiągnięta :) skargi nie pisałam bo to mała miejscowość i nigdzie bym roboty nie znalazła...
  • Odpowiedz
@evvelina: Dlatego zawsze warto nagrywać takie rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie dość, że hasj z wyświetleń na YT i plusy na wypoku by się zgadzały to zaraz ktoś by się tym rzetelnie zajął. No ale: można się było tego spodziewać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Trapezoedr: powiem szczerze ze to była pierwsza rozmowa o staż i nie spodziewałam sie czegoś takiego. Wiem ze staże to zazwyczaj wyzysk itd ...:/ historia bez happy endu ;p
  • Odpowiedz
@Trapezoedr: przeciez mialaby #!$%@? złą famę w całym mieście, myśl, nikt by jej do pracy nie przyjął
@evvelina: głupio, ale co zrobić. mnie #!$%@? z up bo odmowilem stażu. mogli nie mogli #!$%@? im w dupe. ale przynajmniej powiedzialem im co myślę o ich stażu za 1000zł przy 8 godzinach dziennie na osranej lini produkcyjnej
  • Odpowiedz
@evvelina: w urzędach ciężko spotkać kogoś, kto się chociaż trochę przejmuje więc nawet się nie zdziwiłem. A w marcu zgłoś się normalnie, może akurat się coś trafi. Ja dodatkowo odpalałem często stronę urzędu z ogłoszeniami i jak się staż ciekawy pojawił to sam tam zadzwoniłem. Kazała mi przyjść i dała skierowanie na rozmowę. Nie załamuj się tak szybko, bo jeszcze sporo razy z ku%%stwem się spotkasz w przyszłości.
  • Odpowiedz