Wpis z mikrobloga

Wkurzylam sie trochę bo byłam na rozmowie o staż i głupia godziłam sie na wszystko nawet jak zapytano czy będę mogła przyjść w weekendy. Na koniec dowiedziałam sie tez ze: No bo wie pani my tu nie mamy sprzątaczki i trzeba czasem sprzątnąć. Okej korona mi z głowy nie spadnie przecież jak umyje podłogę. Ale pani pożegnała mnie słowami: oh mamy tyle kandydatów No nie wiem czy Panią wezmę, nie wiem nie wiem. A na skierowaniu z UP o decyzji napisała: odpowiedz dam w późniejszym terminie. Nosz kurrr... pójdę jutro do urzędu i powiem ze chcą żeby stażysta przychodził w weekendy, i o sprzątaniu tez nie omieszkam wspomnieć. Mam nadzieje ze wycofają im ta ofertę z UP. #zalesie #pracbaza #staz #korposwiat
  • 145
  • Odpowiedz
  • 74
@evvelina Stazysta nie ma prawa pracowsc w weekendy.Trzeba by im przycebulic.Jakby Cie wzieli i kazali przychodzic w weekendy i dopiero po podpisaniu umowy ich #!$%@?.Ladna kare wtedy by dostali.Bylem na dwoch stazach,tylko mnie sie akurat dobrzr trafilo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 12
@Kupojadek: ludzie godzą sie na wszystko i ja w mojej obecnej sytuacji tez przymkne oko na niektóre rzeczy ale braku szacunku nie zniosę bo chyba sie już tym ludziom w dupach poprzewracało. @lennyface: największy osk i doskonalenia zawodowego w mojej okolicy. Duza firma :(
  • Odpowiedz
  • 9
@zielonymariuszek: wiem właśnie ze nie mogę ale strasznie zależy mi na czymkolwiek byleby coś zarobić :/ ale czarę goryczy przelało podejście tej babki ze ona nie wie bo maja tyyyyyylu super kandydatów...
  • Odpowiedz
  • 4
@kebobi: to pewnie cieżko będzie Ci uwierzyć ze szukam pracy od sierpnia :(( No ale dzisiaj miałam tez normalna rozmowę o prace i jutro idę na godzinę próbna żeby pani mogła mnie poobserwować ;)
  • Odpowiedz
@evvelina: rozumiem Cię bardzo dobrze, bo miałem podobną sytuację. Raz byłem na rozmowie na serwisie komputerowym to chcieli mnie na budowę wysłać, bo ich firma dodatkowo robiła instalacje elektryczne :) Później na stażu, gość kazał mi malować pomieszczenie. Powiedziałem, że jakbym chciał takie rzeczy robić to poszedłbym na budowę, a nie siedział tu za 800 zł. Na szczęście później się ułożyło wszystko i teraz jestem zajebiście zadowolony. Życzę Ci tego samego
  • Odpowiedz
  • 6
@Trapezoedr: wiem wiem ... up to wg mnie najmniej potrzebny urząd w Polsce... rejestrując sie tam nie wiedzieli nawet czym jest mój kierunek i wpisali go blednie w papierach ... zamiast geragogika - geografia. Zajebiscie co ? ;D
  • Odpowiedz