Wpis z mikrobloga

Wkurzylam sie trochę bo byłam na rozmowie o staż i głupia godziłam sie na wszystko nawet jak zapytano czy będę mogła przyjść w weekendy. Na koniec dowiedziałam sie tez ze: No bo wie pani my tu nie mamy sprzątaczki i trzeba czasem sprzątnąć. Okej korona mi z głowy nie spadnie przecież jak umyje podłogę. Ale pani pożegnała mnie słowami: oh mamy tyle kandydatów No nie wiem czy Panią wezmę, nie wiem nie wiem. A na skierowaniu z UP o decyzji napisała: odpowiedz dam w późniejszym terminie. Nosz kurrr... pójdę jutro do urzędu i powiem ze chcą żeby stażysta przychodził w weekendy, i o sprzątaniu tez nie omieszkam wspomnieć. Mam nadzieje ze wycofają im ta ofertę z UP. #zalesie #pracbaza #staz #korposwiat
  • 145
  • Odpowiedz
  • 0
@Papasanbaba: przeprowadzka póki co nie wchodzi w grę bo niebieski ma tu spoko prace w zawodzie, która mu sie bardzo podoba. A sama sie nie wyprowadzę. Żałuje tylko ze wróciliśmy właśnie w rodzinne okolice ze studiów a nie zostaliśmy tam ;| @Mirabelia: czytając Twoja wypowiedz faktycznie odnosi sie wrażenie ze trafiłaś do raju ;D z ciekawości jakie masz konkretnie wykształcenie i w jakim zawodzie pracujesz ? :)@piernikowa: tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@Papasanbaba: mój błąd. Za późno to do mnie dotarło. Mało tego mieliśmy wynajmowane mieszkanie w samym centrum za tak śmieszne pieniądze ze szok. I poprzednia praca była bardzo spoko. Wymagająca i męcząca bo nawet 3-4 dni z rzędu po 12 h ale wypłaty tez były niezłe, nagrody za dobre wyniki... fuck #!$%@? sobie życie ::|
  • Odpowiedz
@evvelina nie wiem po co tracisz tam czas, wyjedź do większego miasta, najlepiej wawa czy krk na rok/dwa. Z doświadczeniem w dużych firmach otworzą ci się drzwi u pracodawców lokalnych. Pracować w sklepie czy Januszpolu zawsze zdążysz. A może praca w spedycji? Wiele firm oferuje pracę zdalną. Przeglądasz oferty na jakichś portalach typu pracuj czy olx? Ofert jest mnóstwo i w wielu miejscach ludzie płacą ciężkie pieniądze żeby kogoś znaleźć.
  • Odpowiedz
  • 0
@weirdman: przeglądam wszystkie portale z ofertami pracy średnio co 2 dni. Sama tez dodaje różne ogłoszenia. Pewnie ze dobrze byłoby wyjechać ale jak pisałam wyżej niebieski ma tu prace w zawodzie. Niejednokrotnie namawiałam go na wyjazd ale nie dziwie sie ze nie chce skoro od razu po studiach trafiła mu sie spoko praca w dużej firmie z realna możliwością awansu
  • Odpowiedz
@evvelina: Miałem stażystów, ale do głowy mi nie przyszło, żeby przy tak #!$%@? kasie jaką dostają z urzędu zmuszać ich jeszcze do pracy w weekendy czy po godzinach. Każda nadgodzina czy sobota pracująca, tylko jeśli zainteresowany się zgodził i oczywiście płatna.
  • Odpowiedz
  • 3
@rysiekryszard: nawet nie jest mi do śmiechu i nie wierze ze napisałeś to naprawdę ... otóż JAK PISALAM WYŻEJ, składałam cv nawet w marketach na kasie jak to nazwałeś ale bez odezwu. Wystarczy przeczytać wyżej a nie krytykować mnie ze szukam pracy typu: monitorek, kawusia. Jak nie chciało Ci sie czytać to zbędne komentarze zostaw dla siebie :) @HenryMorgan: No kasa marna ze stażu ale ,,na przetrzymanie" zawsze
  • Odpowiedz