Wpis z mikrobloga

@casadin: A dajcie już spokój z nią, niechby chociaż tworzyła śmieszną zawartość, ale ileż można to samo młócić. Taki Wuja był, co zawsze piałem przy jego komentarzach albo jof, która na swój sposób też potrafiła interesujące treści tworzyć. A tego fenomenu w ogóle nie kumam. Śmieszny jeden obrazek z ciułałą, ale od miesięcy nie rozwija się to kompletnie, nie wiem skąd tyle w Mirko atencji dla monotonnego performensu.
  • Odpowiedz
@loczyn: Nie brakowałoby w porządku treści, tylko społeczność jest na tak niskim poziomie, że ogół jest czymś takim zaaferowany, a potem przecież "od 67 lat nie mam telewizora" "kto ogląda Warsaw Shore, przecież to takie rakowe" albo trudne sprawy i inne tego typu głupoty, a gorące #!$%@? tym za każdym. #!$%@?. Razem.
  • Odpowiedz
@przypadkowylogin: @przypadkowylogin: Tęsknię za wujem, miał dobre krótkie historyjki, troche przemyśleń, trochę anegdot, czasem coś mądrego napisał, była jakas gwarancja czegoś ciekawego, na nocnej siedzę raczej z przymusu niż dla przyjemności, ale mam wrażenie, że #gownowpis to takie kółko wzajemnej adoracji. Połowa mirko #!$%@? kilkoma osobami które piszą do siebie jak na pw. Ni to ciekawe, ni to odkrywcze, nie wiem skąd tyle atencji. Żenada i tyle.
  • Odpowiedz
kisnę z tego wpisu, 10/10 xDDDDDDDD
nie jestem jakimś wielkim fanem ajspitki, ot alternatywna różowa na wykopie, jakich trochę, ale co wy #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie XDDDD
fejm nakręca kilka osób czasem jest to śmieszne czasem mniej, ale przede wszystkim nikt nie ma kija w dupie i parcia na to żeby ich dzieło było szczególnie rozpropagowane, plus niechętni są do gównoburz xD
Ale nie #!$%@?, kilka osób musi się w tym doszukiwać
TymRazemNieBedeBordo - kisnę z tego wpisu, 10/10 xDDDDDDDD
nie jestem jakimś wielkim...
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: no ale musi być conajmniej z 2/10 jak na vikop. A jak nie jest to zawsze może postować cziłały czy mieć nick z filmu gdzie zgwałcona laska mści się na facetach poprzez zabijanie ich. Mi już dawno zapachniało to klimatem borderowym więc wrzucam tego typu zjawiska na czarną listę, a wykopki niech sobie dalej myślą że to normalna osoba, mnie to #!$%@? akurat.
  • Odpowiedz