Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

chyba tylko mi to nie przeszkadza. jak każda inna rzecz która zmusza do myślenia. a że dzisiaj tylko kontrowersyjnie można zainteresować tematem to inna sprawa.
a w temacie aborcji uważam że każdy ma swoje sumienie.
pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Trapezoedr: z całym szacunkiem, ja jestem katolikiem, ale nie jestem #!$%@?.

Przecież dla katolika to jest tak jakby zrobić zdjęcie ofierze morderstwa i rozkleić po całym mieście.

Elementarny brak szacunku dla drugiego człowieka
  • Odpowiedz
@Alert997: Jestem chyba jakimś pozbawionym empatii #!$%@?, ale mnie ten plakat nie rusza. Aborcja zabija? Thx captain obvious. Aborcja mechaniczna jest niehigieniczna? Thx again. Czy zakazanie aborcji i epatowanie takimi obrazkami cokolwiek zmieni i przysporzy się do uratowania dziecięcych istnień? Raczej ni #!$%@?, bo nikt nie robi tego dla wrażeń estetycznych czy przeżycia przygody życia.
Swoją drogą zakazanie czegoś to najłatwiejszy sposób, by w sumie nie zrobić nic, a mieć wrażenie,
  • Odpowiedz
@Alert997 ja #!$%@?, czytałam gdzieś historie dziewczyny, której mała siostrzyczka zobaczyła tego typu plakat i miała straszną traume, bała się sama spać. Jak na to patrzę to na miejscu rodziców małych dzieci wnosilabym o odszkodowanie za traume dzieci plus zwrot kosztów za ewentualnego psychologa
  • Odpowiedz
Swoją drogą zakazanie czegoś to najłatwiejszy sposób, by w sumie nie zrobić nic, a mieć wrażenie, że się pomogło.


@ambereyed: najbardziej zwiezle podsumowanie tego problemu. Bede cytowac ;)
  • Odpowiedz
@grubson234567: Oni już robili podobne akcje, typu demonstracje pod Pro-Familią. Były senator Jaworski z nimi trzyma.

@puszczyk05: tak, jeden na Powstańców Wa-wy przed zaporą, drugi przy skrzyżowaniu z Dąbrowskiego, i mają być kolejne.

@Pan_Mirek: @justkilling: @TheAryX: miasto się miga, że to bilbordy prywatnej firmy i nic nie mogą (#!$%@?, że potrafili naciskać na właścicieli lokali wynajmowanych pod sklepy z dopalaczami). Wydaje mi się, że dopiero stosowna uchwała
  • Odpowiedz
@fermentka: pierwotnie słyszałem ten cytat o modlitwie, ale modlitwa jednak jakieś pozytywne efekty psychiczne może imho nieść.

Co do karania to tylko chciałem wyjaśnić - strach przed represją karną jest na pewno ważnym czynnikiem wpływającym na ludzkie zachowania. Ale w przypadkach takich jak aborcja, narkomania czy alkohol dotykamy takich sfer, gdzie po pierwsze istnieje bardzo silny impuls równoważący ten strach - w przypadku aborcji jest to szereg negatywnych konsekwencji: od narażenia
  • Odpowiedz