Wpis z mikrobloga

@Djabloo2: Mój kolega kiedyś stwierdził, że to jest całkiem przyjemne, więc poprosił ziomka na imprezie, żeby mu przywalił w jajca. Żaden z chłopów nie chciał się zgodzić, a że byłam jedynym różowym w towarzystwie, to podszedł do mnie, zaznaczając jeszcze, że ma być mocno. Upadł na podłogę, łzy poleciały po czerwonych policzkach, po czym wstał i cienkim głosem powiedział: "Jeszcze raz". Trzeciego razu już nie chciał ( ͡° ͜ʖ
@Djabloo2: można by to jakoś sprawdzić, poprzez zbudowanie skali w oparciu o ból który obie płcie są w stanie doświadczyć (wiercenie zęba, złamanie, kamienie nerkowe(?) jakieś inne obrażenia wewnętrzne, po czym umieszczenie kopa w jaja i porodu w odpowiednim punkcie.

Pewnie ludzie różnie odbierają różny ból, możliwe, że np klasterowy ból głowy jest bardziej bolesny od porodu
@anetaha:

zawsze mowiłam,że chce dwojke dopóki nie ten ból po cesarce xD skurcze porodowe wspominam znosnie w porownaniu do tego co bylo po cc :P

Interesujące. Możesz wyjaśnić co masz na myśli? Jak długo bolało? Chodzi Ci o bóle związane z samą ingerencją chirurgiczną, tj. bolał Cię brzuch?

Zawsze myślałem, że cc to w sumie nie jest jakiś specjalni ciężki dla pacjenta zabieg. Tzn. jest w miarę lightowy jak na rozcinanie
@Sh1eldeR:
Ja akurat skurcze porodowe wspominam słabo :)

ciężar polega tez na tym, ze trzeba sie szybko zacząć zajmować dzieckiem. Nie leżysz sobie i odpoczywasz.
I oczywiście to co piszesz - leki przy karmieniu.
Ale ja akurat czułam sie po cc całkiem niezle (porównuje z relacjami z internetu). Boli przy wstawaniu, chodzeniu. Z łóżka trzeba turlac sie na bok i dopiero delikatnie do pionu (a chcesz sie zrywać bo dziecko płacze
@Sh1eldeR: sama"operacja" nie jest bolesna ,bo dostaje sie znieczulenie od pasa w dół i trwa naprawde krótko z 15 min potem leżałam 5h dalej na bloku porodowym az zaczelam ciutke ruszac nogami bo to troche godzin schodzi wtedy dowalaja ketonale i inne bo bólu nie dało by się znieść,(ogolnie 12h trzeba leżeć i nie podnosic glowy) najgorsze są 3 doby po cesarce oczyszczasz sie krew leci z ciebie jak z zarzynanej